Fitkoření.cz - koření z celého světa

Hamburger & mleté maso

Ve slevě tento produkt Hamburger & mleté maso od přední společnosti Koření Králů pohodlně pořídíte právě teď v nabídce téměř zdarma! V současnosti za 390 Kč.
EAN: 8595666295805
Hamburger & mleté maso

Hamburger & mleté maso

balení
obsah
cena
cena za 100 g

malý sáček
27 g
28 Kč
103.7 Kč

malá kořenka
36 g
48 Kč
133.3 Kč

velký sáček 
270 g
220 Kč
81.5 Kč

velká kořenka
270 g
260 Kč
96.3 Kč

kilogram
1000 g
370 Kč
37.0 Kč

Složení: česnek, cibule, pepř, kmín, koriandr, uzená paprika, oregano, mukátový ořech

Hamburger sice proslavila americká kuchyně, ale jeho původ je nám bližší, než by se zdálo. Do Ameriky ho přivezli dělníci z Německa a název hamburger je odvozen od města Hamburk. Původně to byla sekaná v žemli, kterou si dělníci brali do práce k obědu. S nástupem řetězců rychlého občerstvení se hamburger stal téměř základní kámen stravování v USA a s příchodem mileniálů opustil hamburger pozici levného jídla pro studenty a dělníky. V současnosti se hamburgery servírují i ve luxusních restauracích, v pouličních stáncích i na domácí grilovačce. 
 

Sáčky
Sáčky se zipem umožňující opakované vzduchotěsné uzavření. Jsou vyrobené z třívrstvého materiálu podobné konstrukce jako nápojové kartony a zaručují zachování kvality po celou dobu minimální trvanlivosti.

Kořenky
Kořenky jsou vyrobeny z kvalitního plastu (PET) vyvinutého speciálně pro uskladnění koření (dokáže pohltit 90% UV záření). PET je moderní materiál, který v čím dál větší míře nahrazuje tradiční sklo. Oproti sklu má značné výhody: je nerozbitný, lehčí, levnější a přitom si zachovává důležité vlastnosti jako chemická netečnost, krystalická čistota a neprodyšnost.