Fitkoření.cz - koření z celého světa

Instantní pěna Mousse mix Jahoda 200g

Zcela unikátní kousek Instantní pěna Mousse mix Jahoda 200g od oblíbené značky se zárukou kvality Hospodynkam.cz je k sehnání právě se slevou. Ve skvělé akci za 87 Kč.
EAN: 1321200
Instantní pěna Mousse mix

Klíčové vlastnosti instantní pěny

  • Jahodová chuť: luxusní příchuť voňavých jahod dodá vašim dezertům dokonale vyváženou chuť a barvu. Hotové výrobky doslova evokující léto.

  • Univerzálnost použití: instantní pěnu použijeme k přípravě ovocných pohárů, plnění řezů a semifred, či k vytvoření mousse cake za pomoci silikonových forem. Po zatuhnutí směsi získáme stabilní výrobek, který dokonale drží tvar.

  • Prevence synereze: díky speciálnímu složení směsi dochází k zamezení synereze, což je proces oddělování vody od tuků. To znamená, že vaše dezerty zůstanou krémové a vláčné bez nežádoucího oddělování složek.

  • Možnost zamrazení: hotové výrobky jsou vhodné ke zmrazení. Toto je výhodné pro přípravu více dezertů s předstihem, např. na svatební oslavy. Takto uložené dezerty můžeme kdykoli rozmrazit bez obav ze ztráty jejich kvality nebo chuti.

Jednoduchá příprava

Příprava nadýchané jahodové pěny je velmi jednoduchá. Stačí smíchat 200g směsi s 250g vody. K této směsi postupně přimíchat 1l ušlehané šlehačky do měkké a vzdušné konzistence. Hotovou pěnu již jen stačí nalít do forem a nechat zchladit v mrazničce.

Skladování a uchování

Pro maximální zachování kvality a chuti je důležité skladovat směs v suchu a při pokojové teplotě. Tímto způsobem uchováte směs připravenou k okamžitému použití, kdykoliv se rozhodnete obohatit svůj jídelníček o tento jedinečný dezert.

Proč si vybrat instantní pěnu Mousse mix Jahoda

S Instantní pěnou Mousse mix Jahoda získáte perfektní produkt s vynikajícími výsledky, kterými se může chlubit i profesionál. Směs je určena pro laiky i zkušené cukráře. Všem umožní připravit dezerty, které oslní každého hosta svou chutí, texturou a vizuálním provedením.

Objevte kouzlo Instantní pěny Mousse mix Jahoda a proměňte každou příležitost v nezapomenutelný gastronomický zážitek.

Složení:

moučkový cukr, hovězí želatina, LAKTÓZA, modifikovaný škrob, kousky jahod, regulátor kyselosti E330 (kyselina citronová), barvivo extrakt z červené řepy, aroma.