Fitkoření.cz - koření z celého světa

IREKS ENZYMA Sandra Mrkváč (směs na mrkvový dort) Hmotnost: 5 kg

Tento kvalitní a žádaný výrobek IREKS ENZYMA Sandra Mrkváč (směs na mrkvový dort) Hmotnost: 5 kg od této skvělé značky IREKS ENZYMA můžete dostat u nás ve slevě! Akční ceny již od 450 Kč.
IREKS ENZYMA Sandra Mrkváč (směs na mrkvový

 

Doporučené dávkování:

Pro přípravu dortu budete potřebovat:

  • 500g Sandry Mrkváč
  • 175g vajec (přibližně 3 ks velikosti M)
  • 175g vody
  • 175g oleje

Příprava:

Spojením všech surovin a necháním směsi 5 minut bobtnat získáte základ pro váš mrkvový dort. Po nabobtnání směs míchejte protínačkou (lyrou) na nejnižším stupni elektrického stroje po dobu 0,5 – 1 minuty, dokud nedosáhnete hladké konzistence.

Pečení:

Umíchané těsto rozdělte na 3 stejné díly a pečte každý plát zvlášť v kulaté formě o průměru 24 cm při teplotě 160°C asi 15-20 minut. Díky této metodě pečení dosáhnete rovnoměrně upečených plátů, které jsou ideální pro vrstvení vašeho dokonalého mrkvového dortu.

Náš tip pro krém do mrkvového dortu:

  • 535g nízkotučného tvarohu
  • 180g smetany ke šlehání 35%
  • 215g Milky Cream

Potup: tvaroh smícháme se smetanou a přidáme Milky Cream. Spolu šleháme el. šlehačem při nejvyšší rychlosti do tuhé konzistence.

Skladování směsi Sandra Mrkváč:

Pro uchování této kompletní směsi Sandra Mrkváč doporučujeme skladovat ji dobře uzavřenou, v suchu a při teplotě maximálně 25°C. Takto uložená směs zůstává dlouho čerstvá a připravená k použití, kdykoli se rozhodnete pro pečení.

Naše doporučení:

Mrkvový dort připravený ze směsi Sandra Mrkváč je nejen lahodný, ale také vizuálně atraktivní. Experimentujte s různými druhy krémů pro náplň mezi jednotlivými pláty a ozdobte vrchní část dortu podle vaší fantazie. Ať už se rozhodnete pro klasický krém cheese frosting nebo jakoukoliv jinou variantu, Sandra Mrkváč je základem, na kterém můžete stavět.

Sandra Mrkváč je inovativní a praktický pomocník pro každého, kdo se chystá na přípravu mrkvového dortu. Český výrobek, který ztělesňuje kvalitu a jednoduchost, je dokonalou volbou pro všechny milovníky pečení, kteří chtějí svým blízkým nabídnout něco výjimečného. Objevte kouzlo snadné přípravy a dokonalé chuti s Sandrou Mrkváč.

Složení:

PŠENIČNÁ mouka, cukr, sušená mrkev 5,5%, bramborový škrob, kypřící látka (E450, E500), kakao se sníženým obsahem tuku, skořice, sůl, zahušťovadlo E466, emulgátor E481, barvivo karoten E160a, stabilizátor E516, aroma (obsahuje LAKTÓZU), regulátor kyselosti E341.