Fitkoření.cz - koření z celého světa

IREKS ENZYMA Směs na griliášové trubičky Hmotnost: 5 kg

Tento akční a ve slevě kousek IREKS ENZYMA Směs na griliášové trubičky Hmotnost: 5 kg od dodavatele se skvělou pověstí IREKS ENZYMA snadno najdete tady a teď právě výhodně. Nyní zakoupíte za 518 Kč.
IREKS ENZYMA Směs na griliášové trubičky

Klíčové výhody

  • Úspora času a energie: díky předpřipravené směsi odpadá potřeba složitého míchání a přípravy jádrové hmoty.
  • Jednoduchost přípravy: směs je navržena pro snadnou a rychlou přípravu, což znamená, že i méně zkušení cukráři mohou dosáhnout profesionálních výsledků.
  • Bezpečnost při práci: výroba griliášových trubiček s touto směsí je bezpečnější, neboť nehrozí riziko popálení při stáčení horkých korpusů.
  • Flexibilita ve výrobě: směs umožňuje tvorbu různých tvarů – trubičky, košíčky, vlnky, šátečky a další, dle vaší fantazie a potřeb.

Složení a skladování

Tato směs obsahuje kvalitní suroviny bez přidání konzervačních látek, což zajišťuje čistou a autentickou chuť vašich griliášových trubiček. Pro zachování její čerstvosti a kvality je důležité směs skladovat v suchu a dobře uzavřené, při teplotě do 25°C.

Směs na griliášové trubičky je ideálním řešením pro cukráře hledající efektivní, bezpečnou a flexibilní cestu k výrobě těchto oblíbených cukrářských výrobků. Díky této směsi můžete snadno oživit svůj cukrářský sortiment a nabídnout zákazníkům vynikající trubičky, které jsou nejen krásné na pohled, ale i lahodné na chuť. Nechte se inspirovat touto českou kvalitou a přineste do své cukrářské tvorby kousek tradičního umění s moderním twistem.

Složení:

cukr, pšeničná mouka, pražená arašídová drť, sójové vločky, rýžová mouka, pšeničný škrob, sušená syrovátka, sušený vaječný bílek, sójová mouka, cizrnová mouka, rostlinný olej plně ztužený kokosový, stabilizátor E415, emulgátory: (E471, E472a, E472b, E477), sušené mléko, barvivo: (E150c, E160a), glukózový sirup, karobová mouka, sůl.

 

Pracovní postup:

500 g směsi, 100 g margarínu nebo másla, 50 g vody – z tohoto množství vyrobíme cca 50 kusů trubiček

Všechny suroviny smícháme dohromady a vypracujeme v hladké těsto, které necháme 2 hodiny odležet. Před dalším použitím těsto důkladně propracujeme a rozválíme na velmi tenký plát, který rozkrájíme na obdélníky o rozměru 8 x 9 cm (1 ks = 11 g). Obdélníky stáčíme na kovovou trubičku, vzniklým spojem položíme na plech vyložený pečícím papírem a lehce přitlačíme. Pečeme při teplotě 190°C 12 – 15 minut.