Jedlé mini obrázky Dino 20ks

Jedlé mini obrázky Dino 20ks - jedlá dekorace s dinosary (obrázek tištěný na potahovací hmotu) - bezlepkový produkt, bez... více informací »
Jedlé mini obrázky Dino
Jedlé mini obrázky Dino 20ks - jedlá dekorace s dinosary (obrázek tištěný na potahovací hmotu) - bezlepkový produkt, bez...

Jedlé mini obrázky Dino 20ks

– jedlá dekorace s dinosary (obrázek tištěný na potahovací hmotu)

– bezlepkový produkt, bez cukru

 

Použití:

jednotlivé obrázky se vystřihnou podle šrafování, odstraní se spodní ochranná fólie a pokládají se na světlý máslový krém, nebo ganáž z bílé čokolády. Povrch obrázků se již dále nefixuje. Po dekoraci jsou obrázky připraveny k okamžitému použití.

 

Složení: 

škrob, aroma, barvivo (E102, E122, E133, E151), zahušťovadlo maltodextrin, zvlhčující látka E422, emulgátor E433, konzervant (E202, E330), sladidlo (E955, E965)

 

 

Průměr obrázků: 3,4 cm

Motiv: dinosauři – mix několika motivů

Počet obrázků v balení: 20 ks

 

Pozor na chlad – obrázky vlivem mrazu křehnou a praskají. Proto se doporučuje skladování v suchu, při teplotě do 25 °C. Pokud je obrázek příliš prochladlý (tvrdý), před manipulací jej necháme volně při pokojové teplotě povolit (změknout).

 

Výživové hodnoty na 100g výrobku:

energetická hodnota  1376 kJ / 327 kcal

tuky 0 g / z toho nasycené mastné kyseliny 0 g

sacharidy 69 g / z toho cukry méně, než 0,5 g

bílkoviny  0 g

sůl 0,09 g

Jedlé mini obrázky Dino 20ks obal

 

Tento designový produkt Jedlé mini obrázky Dino 20ks lze pořídit rovněž tu na našich stránkách v populární kategorii cukrářské dekorace! Nyní si můžete pořídit ještě další produkty z této kategorie za mimořádně nízkou cenu. V očích zákazníků populární výrobce Hospodynkam.cz vám nabízí kvalitní zboží.. Udělejte si radost!

Povedený výrobek Jedlé mini obrázky Dino 20ks od top značky Hospodynkam.cz pohodlně nakoupíte právě nyní na našich stránkách za báječnou cenu. Na našich stránkách za 82 Kč.