Fitkoření.cz - koření z celého světa

Jedlý obrázek pergamenový papír

Unikátní produkt Jedlý obrázek pergamenový papír od značky se skvělou pověstí Hospodynkam.cz jde získat právě teď v naší nabídce až neuvěřitelně levně! Právě teď za cenu 38 Kč.
EAN: 1388924
Jedlý obrázek pergamenový

Prázdný pergamenový papír – obrázek na jedlé hmotě k popisování.

Jedlý obrázek z cukrové hmoty o rozměru 12 x 9 cm s motivem nakresleného pergamenového papíru je vhodný k psaní nápisů a následnému dozdobení dortů.

Složení: cukr, glukózový sirup, pšeničný škrob, meruňková jádra, palmový tuk, zvlhčující látka Sorbit, zahušťovadla (E466, E414), barvivo (E120, E171, E172), kakao.

Může obsahovat stopy ořechů.

 

Pracovní postup: povrch korpusu potřete šlehačkovým, či máslovým krémem, přilepte obrázek. Povrch obrázku je možné potřít želatinou pro větší lesk, avšak obrázek musíte konzumovat nejdéle do 5ti hodin od aplikace želatiny.

POZOR: Obrázek je nutné uchovávat při pokojové teplotě. Při nižších teplotách obrázek křehne a hrozí riziko jeho prasknutí. Pokud je obrázek podchlazený, dbejte na opatrnou manipulaci a nechte ho při pokojové teplotě ohřát tak, aby byl opět ohebný. Toto upozornění se týká obrázků právě doručených přepravní službou v zimních měsících, kdy teplota klesne k bodu mrazu!