Fitkoření.cz - koření z celého světa

Jedlý obrázek Roztomilá panda Varianta: Fondánový list

Vysoce kvalitní kus Jedlý obrázek Roztomilá panda Varianta: Fondánový list od výrobce se zárukou kvality Hospodynkam.cz lze zakoupit zrovna dnes pořád výhodně. Výhodně za 122 Kč.
Jedlý obrázek Roztomilá panda Varianta:

Zvolte si obrázek z materiálu, který vám nejlépe vyhovuje:

Obrázek na jedlém papíře (tenká oplatka, kterou je nutné fixovat gelem na jedlý papír).

Obrázek na fondánovém listu (tence vyválený bílý plát fondánové hmoty, který se pokládá na máslový krém bez nutnosti další fixace).

 

Praktické tipy pro aplikaci

  • Jedlý papír: před aplikací se ujistěte, že dort je připraven a povrch je rovný. Pomocí štětce naneste speciální gel na spodní stranu obrázku a přilepte ho na dort. Poté jemně přetřete gel přes celý obrázek, aby se zafixoval a nekroutil se.
  • Fondánový list: před položením fondánového obrázku se ujistěte, že dort je pokryt světlým máslovým krémem. Obrázek jednoduše položte na krém a jemně přitlačte, aby se dobře přichytil.

#showmore# 

Složení

Jedlý papír: kukuřičný škrob, modifikovaný bramborový škrob, barvivo E171, slunečnicový lecitin.

Fondánový list: 48% modifikovaný škrob, náhradní sladidlo E420i, tapiokový dextrin, bambucký tuk, zvlhčující látka E422, emulgátor E471, stabilizátory (E407, E466 E415), aroma, regulátor kyselosti E330, konzervant E202, náhradní sladidlo E955. 

 +  potravinářské barvivo – složení stejné pro obě varianty obrázku:  voda, nosič E1520, glycerol, E102, E122, E133, E151, kyselina citrónová.

Upozornění: barvivo E102, E122 může nepříznivě ovlivnit pozornost a aktivitu dětí.

Může obsahovat stopy mléka, sóji a skořápkových plodů.