Fitkoření.cz - koření z celého světa

Jedlý obrázek Roztomilá žirafka Varianta: Jedlý papír

Zcela unikátní výrobek Jedlý obrázek Roztomilá žirafka Varianta: Jedlý papír od značky s dobrým jménem Hospodynkam.cz dostanete aktuálně za výhodnou cenu. Aktuálně za 80 Kč.
Jedlý obrázek Roztomilá žirafka Varianta:

První variantou je jedlý papír, což je obrázek tištěný na tenké oplatce. Tento obrázek se k dortu lepí speciálním gelem, který se nanáší na spodní stranu obrázku. Aby se obrázek během měknutí nezkroutil, je nutné stejným gelem zafixovat i celý povrch obrázku.

Druhou variantou je fondánový list. Tento obrázek je tištěný na čistě bílé tence vyválené potahovací hmotě. Fondánový obrázek se lepí na světlý krém, ideálně na máslový krém nebo ganáž z bílé čokolády. Povrch tohoto obrázku se již nefixuje.

Pro oba typy jedlých obrázků platí, že by měly být skladovány v suchu a temnu, aby si zachovaly svou kvalitu a vzhled.

#showmore#

Praktické tipy pro aplikaci

  • Jedlý papír: před aplikací se ujistěte, že dort je připraven a povrch je rovný. Pomocí štětce naneste speciální gel na spodní stranu obrázku a přilepte ho na dort. Poté jemně přetřete gel přes celý obrázek, aby se zafixoval a nekroutil se.
  • Fondánový list: před položením fondánového obrázku se ujistěte, že dort je pokryt světlým máslovým krémem. Obrázek jednoduše položte na krém a jemně přitlačte, aby se dobře přichytil.

Složení

Jedlý papír: kukuřičný škrob, modifikovaný bramborový škrob, barvivo E171, slunečnicový lecitin.

Fondánový list: 48% modifikovaný škrob, náhradní sladidlo E420i, tapiokový dextrin, bambucký tuk, zvlhčující látka E422, emulgátor E471, stabilizátory (E407, E466 E415), aroma, regulátor kyselosti E330, konzervant E202, náhradní sladidlo E955. 

 +  potravinářské barvivo – složení stejné pro obě varianty obrázku:  voda, nosič E1520, glycerol, E102, E122, E133, E151, kyselina citrónová.

Upozornění: barvivo E102, E122 může nepříznivě ovlivnit pozornost a aktivitu dětí.

Může obsahovat stopy mléka, sóji a skořápkových plodů.