Fitkoření.cz - koření z celého světa

Jedlý obrázek Roztomilý lachtánek Varianta: Jedlý papír

Výjimečný a žádaný produkt Jedlý obrázek Roztomilý lachtánek Varianta: Jedlý papír od skvělého výrobce Hospodynkam.cz dostanete aktuálně na webu ve slevě. Právě teď za cenu 80 Kč.
Jedlý obrázek Roztomilý lachtánek Varianta:

Jedlý papír:
obrázek je tištěný na tenké oplatce. Při aplikaci je zapotřebí použít speciální gel k fixaci obrázku. Gel se aplikuje nejen na spodní část obrázku, ale je nutné fixovat také celý povrch obrázku, aby se při měknutí nekroutil.

Fondánový list:
obrázek je tištěný na čistě bílou tence vyválenou potahovací hmotu. Fondánový obrázek se lepí na máslový krém nebo ganáž z bílé čokolády. Povrch obrázku se ničím nefixuje.

Skladování:
jedlé obrázky skladujte v suchu a temnu, ideálně zavřené v šuplíku při pokojové teplotě. Tím zajistíte, že si zachovají svou kvalitu a krásný vzhled až do doby, kdy je budete chtít použít.

 #showmore#

Praktické tipy pro aplikaci

  • Jedlý papír: před aplikací se ujistěte, že dort je připraven a povrch je rovný. Pomocí štětce naneste speciální gel na spodní stranu obrázku a přilepte ho na dort. Poté jemně přetřete gel přes celý obrázek, aby se zafixoval a nekroutil se.
  • Fondánový list: před položením fondánového obrázku se ujistěte, že dort je pokryt světlým máslovým krémem. Obrázek jednoduše položte na krém a jemně přitlačte, aby se dobře přichytil.

Složení

Jedlý papír: kukuřičný škrob, modifikovaný bramborový škrob, barvivo E171, slunečnicový lecitin.

Fondánový list: 48% modifikovaný škrob, náhradní sladidlo E420i, tapiokový dextrin, bambucký tuk, zvlhčující látka E422, emulgátor E471, stabilizátory (E407, E466 E415), aroma, regulátor kyselosti E330, konzervant E202, náhradní sladidlo E955. 

 +  potravinářské barvivo – složení stejné pro obě varianty obrázku:  voda, nosič E1520, glycerol, E102, E122, E133, E151, kyselina citrónová.

Upozornění: barvivo E102, E122 může nepříznivě ovlivnit pozornost a aktivitu dětí.

Může obsahovat stopy mléka, sóji a skořápkových plodů.