Jedlý papír čivava

Jedlý papír čivava Jedlý obrázek na dort s motivem sedící čivavy potěší malé i velké. Průměr obrázku:  20... více informací »
Jedlý papír čivava
Jedlý papír čivava Jedlý obrázek na dort s motivem sedící čivavy potěší malé i velké. Průměr obrázku:  20...

Jedlý papír čivava

Jedlý obrázek na dort s motivem sedící čivavy potěší malé i velké.

Průměr obrázku:  20 cm 

Složení:

jedlý papír: kukuřičný škrob, modifikovaný bramborový škrob, barvivo E171, slunečnicový lecitin

– potravinářské barvivo: voda, E1520, glycerol E422, barvivo (E133, E151, E110, E102, E122), regulátor kyselosti (kyselina citrónová E330). Upozornění: barvivo E110, E129, E102, E122  může nepříznivě ovlivnit pozornost a aktivitu dětí.

 

 

Naše doporučení pro práci s papírem:

papír se pokládá na již hotový dort, jehož vrchní díl se potře tenkou vrstvou nejlépe světlého máslového krému, popř. speciálním gelem na jedlý obrázek, na ni položíme papír, uhladíme, potřeme opět gelem, aby se zvýraznily barvy na obrázku.

Pokud nepoužijeme gel, je nuté okraje obrázku zatěžkat buď krémem, či cukrářským sypáním. Je to proto, aby se nám obrázek nezvlnil.

Pozor na želatinu a některé druhy marmelád, ty se pod jedlý papír nehodí, protože mají hodně vody, a tím by se mohl papír na dortu zvlnit nebo rozpíjet. Nehodí se ani použití tmavého krému, ten by pod papírem prosvítal. Papír se přikládá na dort minimálně 3 hodiny před konzumací, aby stačil změknout.

jedlý papír výživové hodnoty

Zajímavý produkt jde pořídit aktuálně tu ve známé sekci jedlý papír zvířata! Vyberte si unikátní produkty ve zmiňované kategorii z pohodlí domova. Známý výrobce Hospodynkam.cz vyrábí prvotřídní výrobky.! A to ještě není vše!

Tento kvalitní a levný produkt Jedlý papír čivava od dodavatele se skvělou pověstí Hospodynkam.cz jednoduše můžete získat tady teď právě se slevou! Akční cena již od 80 Kč.