Jedlý papír deKora, Cars Blesk McQueen

Bezlepkový produkt Jedlý papír deKora, Cars Blesk McQueen Jedlá tenká oplatka na dort s motivem z filmu Cars 3 - Blesk... více informací »
Jedlý papír deKora
Bezlepkový produkt Jedlý papír deKora, Cars Blesk McQueen Jedlá tenká oplatka na dort s motivem z filmu Cars 3 - Blesk...

Bezlepkový produkt

Jedlý papír deKora, Cars Blesk McQueen

Jedlá tenká oplatka na dort s motivem z filmu Cars 3 – Blesk McQueen.

Průměr: 20 cm

Složení: bramborový škrob, voda, olivový olej, maltodextrin, potravinářské barvivo: E102, E110, E122, E133, E151

Upozornění: barvivo E102, E110 a E122 může nepříznivě ovlivnit pozornost dětí.

 Hmotnost: 6,3 g

 

Naše doporučení pro práci s papírem:

papír se pokládá na již hotový dort, jehož vrchní díl se potře tenkou vrstvou nejlépe světlého, máslového krému, popř. speciálním gelem na jedlý papír , na ni položíme papír, uhladíme, potřeme opět gelem na jedlý papír – gel rozetřeme až přes okraje papíru, tím zabráníme zvlnění papíru. Pokud použijeme pouze máslový krém, je nutné okraje obrázku zatěžkat dozdobíme buď také krémem, čokoládou nebo např. čokoládovou rýží, aby se nám obrázek nezvlnil.

Pozor na želatinu a některé druhy marmelád, ty se pod jedlý papír nehodí, protože mají hodně vody, a tím by se mohl papír na dortu zvlnit nebo rozpíjet. Nehodí se ani použití tmavého krému, ten by pod papírem prosvítal. Papír se přikládá na dort minimálně 3 hodiny před konzumací, aby stačil změknout.

 

Výživové hodnoty na 100g výrobku:

energetická hodnota 1530 kJ / 360 kcal

tuky 1,1 g / z toho nasycené mastné kyseliny 0,2 g

sacharidy 88 g / z toho cukry 0, g

bílkoviny 0 g

sůl 0,12 g

 


Tento oblíbený produkt Jedlý papír deKora, Cars Blesk McQueen jde nakoupit rovněž tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii jedlé obrázky pro chlapce. Nyní si můžete vybrat parádní kusy z této rubriky za nejnižší cenu. To ale není všechno, nebojte, máme toho více. U nás v nabídce totiž najdete další skvělé produkty od dodavatele Hospodynkam.cz. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Kvalitní kousek Jedlý papír deKora, Cars Blesk McQueen od dodavatele zboží Hospodynkam.cz můžete získat v naší aktuální nabídce až neuvěřitelně levně. Zboží pořídíte teď u nás za 85 Kč.