Jedlý papír deKora, Spongebob

Bezlepkový produkt, bez cukru Jedlý papír deKora, Spongebob Jedlá oplatka na dort s motivem Spongeboba a jeho věrného přítele... více informací »
Jedlý papír deKora
Bezlepkový produkt, bez cukru Jedlý papír deKora, Spongebob Jedlá oplatka na dort s motivem Spongeboba a jeho věrného přítele...

Bezlepkový produkt, bez cukru

Jedlý papír deKora, Spongebob

Jedlá oplatka na dort s motivem Spongeboba a jeho věrného přítele šneka a Patrika. Veselý motiv na každý dětský dort.

Průměr obrázku: 20 cm

Hmotnost: 6,3 g

Složení: bramborový škrob, voda, olivový olej, maltodextrin, potravinářské barvivo: E102, E122, E133, E151

Upozornění: barvivo E102, E122 může nepříznivě ovlivnit pozornost dětí.

 

Naše doporučení pro práci s papírem:

papír se pokládá na již hotový dort, jehož vrchní díl se potře tenkou vrstvou nejlépe světlého, máslového krému, popř. speciálním gelem na jedlý papír , na ni položíme papír, uhladíme, potřeme opět gelem na jedlý papír – gel rozetřeme až přes okraje papíru, tím zabráníme zvlnění papíru. Pokud použijeme pouze máslový krém, je nutné okraje obrázku zatěžkat dozdobíme buď také krémem, čokoládou nebo např. čokoládovou rýží, aby se nám obrázek nezvlnil.

Pozor na želatinu a některé druhy marmelád, ty se pod jedlý papír nehodí, protože mají hodně vody, a tím by se mohl papír na dortu zvlnit nebo rozpíjet. Nehodí se ani použití tmavého krému, ten by pod papírem prosvítal. Papír se přikládá na dort minimálně 3 hodiny před konzumací, aby stačil změknout.

 

Výživové hodnoty na 100g výrobku:

energetická hodnota 1530 kJ / 360 kcal

tuky 1,1 g / z toho nasycené mastné kyseliny 0,2 g

sacharidy 88 g / z toho cukry 0, g

bílkoviny 0 g

sůl 0,12 g

 Jedlý papír deKora, Spongebob obalJedlý papír deKora, Spongebob dort

Tento akční kus Jedlý papír deKora, Spongebob máte možnost pořídit snadno tady u nás zařazený v rubrice jedlé obrázky pro chlapce! Připravili jsme akční kousky z této rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Tento oblíbený výrobek Jedlý papír deKora, Spongebob od dodavatele s dobrým jménem Hospodynkam.cz jde koupit v naší internetové nabídce až neuvěřitelně levně! K sehnání zrovna v akci za 85 Kč.