Jedlý papír Fotbalový míč

Akční kousek Jedlý papír Fotbalový míč od známého výrobce Hospodynkam.cz k dostání u nás trvale výhodně. Momentálně k dispozici za 52 Kč.
Jedlý papír Fotbalový míč
52 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Jedlý papír Fotbalový míč

Jedlé mini obrázky na tenké oplatce s motivem fotbalových míčů. Jednotlivé motivy lze z kartičky jednoduše vyloupnout.

Velikost jednotlivých míčů: 3 cm

Jedna kartička obsahuje 9 ks jedlých obrázků

 

Složení: bramborový škrob, voda, olivový olej, sukralóza, vanilka, zvlhčující látka E422, barvivo (E102, E104, E110, E122, E124, E133, E151),  nosiče E1520, regulátor kyselosti E330.

Upozornění: barvivo E102, E104, E110, E122, E124 může negativně ovlivnit pozornost a aktivitu dětí.Naše doporučení pro práci s papírem:

papír se pokládá na již hotový dort, jehož vrchní díl se potře tenkou vrstvou nejlépe světlého krému, popř. speciálním gelem na jedlý papír, na ni položíme papír, uhladíme, potřeme znovu gelem na jedlý papír, aby se zvýraznily barvy na obrázku. Pozor na želatinu a některé druhy marmelád, ty se pod jedlý papír nehodí, protože mají hodně vody, a tím by se mohl papír na dortu zvlnit nebo rozpíjet. Nehodí se ani použití tmavého krému, ten by pod papírem prosvítal. Papír se přikládá na dort minimálně 3 hodiny před konzumací, aby stačil změknout.