Jedlý papír koala

Jedlý papír koala Jedlý papír na dort s motivem medvídka koaly sedícího ve větvích stromu. Průměr obrázku: 20 cm Motiv:... více informací »
Jedlý papír koala
Jedlý papír koala Jedlý papír na dort s motivem medvídka koaly sedícího ve větvích stromu. Průměr obrázku: 20 cm Motiv:...

Jedlý papír koala

Jedlý papír na dort s motivem medvídka koaly sedícího ve větvích stromu.

Průměr obrázku: 20 cm

Motiv: koala

 

Složení:

jedlý papír: kukuřičný škrob, modifikovaný bramborový škrob, barvivo E171, slunečnicový lecitin

– potravinářské barvivo: voda, E1520, glycerol E422, barvivo (E133, E151, E110, E102, E122), regulátor kyselosti (kyselina citrónová E330). Upozornění: barvivo E110, E129, E102, E122  může nepříznivě ovlivnit pozornost a aktivitu dětí.

 

Naše doporučení pro práci s papírem:

papír se pokládá na již hotový dort, jehož vrchní díl se potře tenkou vrstvou nejlépe světlého máslového krému, popř. speciálním gelem na jedlý obrázek, na ni položíme papír, uhladíme, potřeme opět gelem, aby se zvýraznily barvy na obrázku.

Pokud nepoužijeme gel, je nutné okraje obrázku zatěžkat buď krémem, či cukrářským sypáním. Je to proto, aby se nám obrázek nezvlnil.

Pozor na želatinu a některé druhy marmelád, ty se pod jedlý papír nehodí, protože mají hodně vody, a tím by se mohl papír na dortu zvlnit nebo rozpíjet. Nehodí se ani použití tmavého krému, ten by pod papírem prosvítal. Papír se přikládá na dort minimálně 3 hodiny před konzumací, aby stačil změknout.

jedlý papír výživové hodnoty


Často hledaný produkt lze koupit aktuálně tu na našem webu v rubrice jedlý papír zvířata. Získejte parádní výrobky z této známé sekce za nejnižší cenu! Náš sortiment je široký, mrkněte také na další vybrané kousky od značky Hospodynkam.cz. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární značka Hospodynkam.cz dlouhodobě vyrábí skvělé výrobky.!

Kvalitní a oblíbený produkt Jedlý papír koala od známého výrobce Hospodynkam.cz pohodlně nakoupíte momentálně na našich stránkách v bezva akci! Právě nyní za 80 Kč.