Jedlý papír Krásné Vánoce

Jedlý papír Krásné Vánoce Jedlé mini obrázky na tenké oplatce mají kulatý tvar s hnědými obrázky sněhuláka, vánočního... více informací »
Jedlý papír Krásné Vánoce
Jedlý papír Krásné Vánoce Jedlé mini obrázky na tenké oplatce mají kulatý tvar s hnědými obrázky sněhuláka, vánočního...

Jedlý papír Krásné Vánoce

Jedlé mini obrázky na tenké oplatce mají kulatý tvar s hnědými obrázky sněhuláka, vánočního stromečku a nápisu Krásné Vánoce.

 

Tato oplatková dekorace je ideální pro finální zdobení cukroví, či vánočních moučníků a dortů.

 

Průměr jednotlivých obrázků: 3 cm

Jedna kartička obsahuje 9 ks obrázků (4x sněhulák, 3x vánoční stromek, 2x nápis Krásné Vánoce)

 

Složení: bramborový škrob, voda, olivový olej, maltodextrin, zvlhčující látka E422, barvivo (E102, E122, E133, E151), regulátor kyselosti E330.

Upozornění: barvivo E102,  E122 může negativně ovlivnit pozornost a aktivitu dětí.

 

 

Naše doporučení pro práci s papírem:

papír se pokládá na již hotový dort, jehož vrchní díl se potře tenkou vrstvou nejlépe světlého krému, popř. speciálním gelem na jedlý papír, na ni položíme papír, uhladíme, potřeme znovu gelem na jedlý papír, aby se zvýraznily barvy na obrázku. Pozor na želatinu a některé druhy marmelád, ty se pod jedlý papír nehodí, protože mají hodně vody, a tím by se mohl papír na dortu zvlnit nebo rozpíjet. Nehodí se ani použití tmavého krému, ten by pod papírem prosvítal. Papír se přikládá na dort minimálně 3 hodiny před konzumací, aby stačil změknout.

 

 

Oblíbený kousek Jedlý papír Krásné Vánoce od této skvělé značky Hospodynkam.cz máte možnost koupit bezpečně online opravdu výhodně. Na našich stránkách za 52 Kč.