Jedlý papír kravička

Jedlý papír kravička Jedlá oplatka na dort s motivem kreslené kravičky udělá radost hlavně malým dětem. Roztomilá kravička se... více informací »
Jedlý papír kravička
Jedlý papír kravička Jedlá oplatka na dort s motivem kreslené kravičky udělá radost hlavně malým dětem. Roztomilá kravička se...

Jedlý papír kravička

Jedlá oplatka na dort s motivem kreslené kravičky udělá radost hlavně malým dětem. Roztomilá kravička se může vyjímat na narozeninovém dortu pro naše nejmenší.

Ozdobte si jednoduše domácí dort za pomoci jedlého obrázku a potěšte tak své blízké.

Průměr obrázku: 20 cm

Motiv: kreslená kravička

 

Složení:

– jedlý papír: kukuřičný škrob, modifikovaný bramborový škrob, barvivo E171, slunečnicový lecitin

– potravinářské barvivo: voda, E1520, glycerol E422, barvivo (E133, E151, E110, E102, E122), regulátor kyselosti (kyselina citrónová E330). Upozornění: barvivo E110, E129, E102, E122  může nepříznivě ovlivnit pozornost a aktivitu dětí.

 

Naše doporučení pro práci s papírem:

Obrázek si vystřihneme nůžkami. Jedlý papír se pokládá na již hotový dort, jehož vrchní díl se potře tenkou vrstvou nejlépe světlého máslového krému (či bílé čokoládové ganáže), popř. speciálním gelem na jedlý obrázek, na ni položíme papír, uhladíme, potřeme opět gelem na jedlý papír, aby se zvýraznily barvy na obrázku.

Pokud nepoužijeme gel na jedlý papír, je nutné okraje obrázku zatěžkat buď krémem, či cukrářským sypáním. Je to proto, aby se nám obrázek při měknutí nezvlnil.

Pozor na želatinu a některé druhy marmelád, ty se pod jedlý papír nehodí, protože mají hodně vody, a tím by se mohl papír na dortu zvlnit nebo rozpíjet. Nehodí se ani použití tmavého krému, ten by pod papírem prosvítal. Papír se přikládá na dort minimálně 3 hodiny před konzumací, aby stačil změknout.

jedlý papír výživové hodnoty

Exkluzivní produkt Jedlý papír kravička jde získat přímo tady na webu ve známé kategorii jedlý papír zvířata! Nyní najdete nové produkty ze zmíněné rubriky z pohodlí domova. U zákazníků oblíbený výrobce Hospodynkam.cz svým zákazníkům dodává kvalitní výrobky !

Hodně povedený kus Jedlý papír kravička od této skvělé značky Hospodynkam.cz máte možnost získat zrovna napořád výhodně. Akční ceny již od 80 Kč.