Fitkoření.cz - koření z celého světa

Jedlý papír kreslený lachtan

Tento výjimečný výrobek Jedlý papír kreslený lachtan od dodavatele se skvělou pověstí Hospodynkam.cz pohodlně získáte v naší aktuální nabídce opravdu levně. Stojí teď u nás 80 Kč.
Jedlý papír kreslený

Jedlý papír kreslený lachtan

Tenká oplatka na dort s motivem kresleného lachtánka udělá radost hlavně malým dětem. Dekorace na narozeninový dort pro nejmenší.

 

Průměr obrázku: 20 cm (obrázek je nutné vystřihnout)

Motiv: kreslený lachtan

 

Složení:

jedlý papír: kukuřičný škrob, modifikovaný bramborový škrob, barvivo E171, slunečnicový lecitin

– potravinářské barvivo: voda, E1520, glycerol E422, barvivo (E133, E151, E110, E102, E122), regulátor kyselosti (kyselina citrónová E330). Upozornění: barvivo E110, E129, E102, E122  může nepříznivě ovlivnit pozornost a aktivitu dětí.

 

Naše doporučení pro práci s papírem:

papír se pokládá na již hotový dort, jehož vrchní díl se potře tenkou vrstvou nejlépe světlého máslového krému, popř. speciálním gelem na jedlý obrázek, na ni položíme papír, uhladíme, potřeme opět gelem, aby se zvýraznily barvy na obrázku.

Pokud nepoužijeme gel, je nutné okraje obrázku zatěžkat buď krémem, či cukrářským sypáním. Je to proto, aby se nám obrázek nezvlnil.

Pozor na želatinu a některé druhy marmelád, ty se pod jedlý papír nehodí, protože mají hodně vody, a tím by se mohl papír na dortu zvlnit nebo rozpíjet. Nehodí se ani použití tmavého krému, ten by pod papírem prosvítal. Papír se přikládá na dort minimálně 3 hodiny před konzumací, aby stačil změknout.

jedlý papír výživové hodnoty