Jedlý papír Medvídek Pú 15x21cm

Bezlepkový produkt Jedlý papír Medvídek Pú 15x21cm Jedlá tenká oplatka na dort s motivem Medvídka Pú a tygra udělá radost všem... více informací »
Jedlý papír Medvídek Pú
Bezlepkový produkt Jedlý papír Medvídek Pú 15x21cm Jedlá tenká oplatka na dort s motivem Medvídka Pú a tygra udělá radost všem...

Bezlepkový produkt

Jedlý papír Medvídek Pú 15x21cm

Jedlá tenká oplatka na dort s motivem Medvídka Pú a tygra udělá radost všem dětem, které jej uvidí na narozeninovém dortu.

Netypický tvar – obdélník zhruba velikosti stránky A5.

 

Rozměr obrázku: cca 14,8 x 21 cm

Motiv: Medvídek Pú a tygr

 

Složení: bramborový škrob, voda, olivový olej, maltodextrin, potravinářské barvivo: E102, E122, E133, E151

Upozornění: barvivo E102 a E122 může nepříznivě ovlivnit pozornost dětí.

 Hmotnost: 5,7 g

 

Naše doporučení pro práci s papírem:

papír se pokládá na již hotový dort, jehož vrchní díl se potře tenkou vrstvou nejlépe světlého, máslového krému, popř. speciálním gelem na jedlý papír , na ni položíme papír, uhladíme, potřeme opět gelem na jedlý papír – gel rozetřeme až přes okraje papíru, tím zabráníme zvlnění papíru. Pokud použijeme pouze máslový krém, je nutné okraje obrázku zatěžkat dozdobíme buď také krémem, čokoládou nebo např. čokoládovou rýží, aby se nám obrázek nezvlnil.

Pozor na želatinu a některé druhy marmelád, ty se pod jedlý papír nehodí, protože mají hodně vody, a tím by se mohl papír na dortu zvlnit nebo rozpíjet. Nehodí se ani použití tmavého krému, ten by pod papírem prosvítal. Papír se přikládá na dort minimálně 3 hodiny před konzumací, aby stačil změknout.

 

Výživové hodnoty na 100g výrobku:

energetická hodnota 1530 kJ / 360 kcal

tuky 1,1 g / z toho nasycené mastné kyseliny 0,2 g

sacharidy 88 g / z toho cukry 0, g

bílkoviny 0 g

sůl 0,12 g

 Jedlý papír Medvídek Pú dortJedlý papír Medvídek Pú obal

Zlevněný produkt Jedlý papír Medvídek Pú 15x21cm od společnosti Hospodynkam.cz jednoduše získáte momentálně na našich stránkách v akci! V akci od 82 Kč.