Jedlý papír nahá žena

Jedlý papír nahá žena Jedlý papír na dort s motivem nahé ženy stojící u luxusního automobilu. Sexy obrázek pro mužský... více informací »
Jedlý papír nahá žena
Jedlý papír nahá žena Jedlý papír na dort s motivem nahé ženy stojící u luxusního automobilu. Sexy obrázek pro mužský...

Jedlý papír nahá žena

Jedlý papír na dort s motivem nahé ženy stojící u luxusního automobilu. Sexy obrázek pro mužský narozeninový dort.

Průměr obrázku: kruh 20 cm

Motiv: nahá žena u auta

Složení:

jedlý papír: kukuřičný škrob, modifikovaný bramborový škrob, barvivo E171, slunečnicový lecitin

– potravinářské barvivo: voda, E1520, glycerol E422, barvivo (E133, E151, E110, E102, E122), regulátor kyselosti (kyselina citrónová E330). Upozornění: barvivo E110, E129, E102, E122  může nepříznivě ovlivnit pozornost a aktivitu dětí.

jedlý papír výživové hodnoty

 

 

Naše doporučení pro práci s papírem:

papír se pokládá na již hotový dort, jehož vrchní díl se potře tenkou vrstvou nejlépe světlého máslového krému, popř. speciálním gelem na jedlý obrázek, na ni položíme papír, uhladíme, potřeme opět gelem, aby se zvýraznily barvy na obrázku.

Pokud nepoužijeme gel, je nutné okraje obrázku zatěžkat buď krémem, či cukrářským sypáním. Je to proto, aby se nám obrázek nezvlnil.

Pozor na želatinu a některé druhy marmelád, ty se pod jedlý papír nehodí, protože mají hodně vody, a tím by se mohl papír na dortu zvlnit nebo rozpíjet. Nehodí se ani použití tmavého krému, ten by pod papírem prosvítal. Papír se přikládá na dort minimálně 3 hodiny před konzumací, aby stačil změknout.

Ve slevě tento produkt Jedlý papír nahá žena můžete sehnat právě teď tu na našem webu v kategorii jedlý papír na dort! Prozkoumejte další produkty ve zmiňované sekci za příznivou cenu. Náš sortiment je široký, podívejte se taky na další produkty od značky Hospodynkam.cz. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Populární výrobce Hospodynkam.cz pro své zákazníky dodává kvalitní zboží. za dobré ceny.

Tento exkluzivní produkt Jedlý papír nahá žena od populárního výrobce Hospodynkam.cz naleznete momentálně na našich stránkách v akci. Nyní získáte od 80 Kč.