Jedlý papír Příšerky

Exkluzivní kousek Jedlý papír Příšerky od značky s dlouholetou historií Hospodynkam.cz snadno můžete sehnat momentálně pořád výhodně. V akci za cenu 52 Kč.
Jedlý papír Příšerky
52 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Jedlý papír Příšerky

Jedlé mini obrázky na tenké oplatce s motivem barevných příšerek. Jednotlivé motivy lze z kartičky jednoduše vyloupnout.

Velikost jednotlivých příšerek: 2 – 4 cm

Jedna kartička obsahuje 9 ks příšerek

 

Složení: bramborový škrob, voda, olivový olej, sukralóza, vanilka, zvlhčující látka E422, barvivo (E102, E104, E110, E122, E124, E133, E151),  nosiče E1520, regulátor kyselosti E330.

Upozornění: barvivo E102, E104, E110, E122, E124 může negativně ovlivnit pozornost a aktivitu dětí.Naše doporučení pro práci s papírem:

papír se pokládá na již hotový dort, jehož vrchní díl se potře tenkou vrstvou nejlépe světlého krému, popř. speciálním gelem na jedlý papír, na ni položíme papír, uhladíme, potřeme znovu gelem na jedlý papír, aby se zvýraznily barvy na obrázku. Pozor na želatinu a některé druhy marmelád, ty se pod jedlý papír nehodí, protože mají hodně vody, a tím by se mohl papír na dortu zvlnit nebo rozpíjet. Nehodí se ani použití tmavého krému, ten by pod papírem prosvítal. Papír se přikládá na dort minimálně 3 hodiny před konzumací, aby stačil změknout.