Jedlý papír Rozkvetlá louka

Jedlý papír Rozkvetlá louka Jedlé mini obrázky na tenké oplatce s motivem různobarevných kvítků. Jednotlivé motivy lze z... více informací »
Jedlý papír Rozkvetlá louka
52 Kč
Ověřit dostupnost
Jedlý papír Rozkvetlá louka Jedlé mini obrázky na tenké oplatce s motivem různobarevných kvítků. Jednotlivé motivy lze z...

Jedlý papír Rozkvetlá louka

Jedlé mini obrázky na tenké oplatce s motivem různobarevných kvítků. Jednotlivé motivy lze z kartičky jednoduše vyloupnout.

 

Velikost jednotlivých kytiček: 2 cm

Jedna kartička obsahuje 21 ks kvítků

 

Složení: bramborový škrob, voda, olivový olej, maltodextrin, zvlhčující látka E422, barvivo (E151, E122, E133, E102, E110),  regulátor kyselosti E330.

Upozornění: barvivo E102, E110, E122, může negativně ovlivnit pozornost a aktivitu dětí. 

Skladování: v suchu a  temnu, do 25°C.

 

 

Naše doporučení pro práci s papírem:

papír se pokládá na již hotový dort, jehož vrchní díl se potře tenkou vrstvou nejlépe světlého krému, popř. speciálním gelem na jedlý papír, na ni položíme papír, uhladíme, potřeme znovu gelem na jedlý papír, aby se zvýraznily barvy na obrázku. Pozor na želatinu a některé druhy marmelád, ty se pod jedlý papír nehodí, protože mají hodně vody, a tím by se mohl papír na dortu zvlnit nebo rozpíjet. Nehodí se ani použití tmavého krému, ten by pod papírem prosvítal. Papír se přikládá na dort minimálně 3 hodiny před konzumací, aby stačil změknout.

 

Výživové hodnoty na 100g výrobku

energetická hodnota 1590,2 kJ / 375,2 kcal

tuky 3,6 g / z toho nasycené mastné kyseliny 0,5 g

sacharidy 85,6 g/ z toho cukry 0,1 g

 vláknina 0,0 g

bílkoviny 0,1 g

sůl 0,0 g

 

Velmi prodávaný kousek Jedlý papír Rozkvetlá louka jde koupit ještě tady na stránkách v populární sekci jedlý papír na dort. Nyní pořídíte nové zboží z této oblíbené sekce za super ceny. Populární výrobce Hospodynkam.cz vám nabízí velmi kvalitní zboží.. Možná ale hledáte něco jiného, máme toho více! Podívejte se taky na další kvalitní produkty od značky Hospodynkam.cz. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený produkt Jedlý papír Rozkvetlá louka od populární značky Hospodynkam.cz jde sehnat tady a teď právě ve výhodné akci. Výhodně za 52 Kč.