Jedlý papír Sněhulák mini obrázky 30ks

Jedlý papír Sněhulák mini obrázky 30ks Jedlé kulaté mini obrázky na tenké oplatce s motivem 3 sněhuláčků s nápisem.... více informací »
Jedlý papír Sněhulák mini obrázky
Jedlý papír Sněhulák mini obrázky 30ks Jedlé kulaté mini obrázky na tenké oplatce s motivem 3 sněhuláčků s nápisem....

Jedlý papír Sněhulák mini obrázky 30ks

Jedlé kulaté mini obrázky na tenké oplatce s motivem 3 sněhuláčků s nápisem. Oplatkové dekorace jsou ideální pro finální zdobení vánočního cukroví, či vánočních moučníků a dortů.

Nápisy na oplatce: Pohádkové Vánoce, Kouzelné Vánoce, Bílé Vánoce

Průměr obrázku: 3,3 cm

Motivy: sněhulák na bílém podkladu, náhodný mix 3 motivů

Počet kusů v balení: 30 ks (baleno v kelímku)

 

 

Složení: bramborový škrob, voda, olivový olej, maltodextrin, zvlhčující látka E422, barvivo (E102, E122, E133, E151),  regulátor kyselosti E330.

Upozornění: barvivo E102, E122, může negativně ovlivnit pozornost a aktivitu dětí.

 

 

Naše doporučení pro práci s papírem:

papír se pokládá na již hotový dort, jehož vrchní díl se potře tenkou vrstvou nejlépe světlého krému, popř. speciálním gelem na jedlý papír, na ni položíme papír, uhladíme, potřeme znovu gelem na jedlý papír, aby se zvýraznily barvy na obrázku. Pozor na želatinu a některé druhy marmelád, ty se pod jedlý papír nehodí, protože mají hodně vody, a tím by se mohl papír na dortu zvlnit nebo rozpíjet. Nehodí se ani použití tmavého krému, ten by pod papírem prosvítal. Papír se přikládá na dort minimálně 3 hodiny před konzumací, aby stačil změknout.

 

 

Výživové hodnoty na 100g výrobku:

energetická hodnota 1565 kJ / 369 kcal

tuky 3 g /  toho nasycené mastné kyseliny 0,5 g

sacharidy 85,6 g / z toho cukry 0 g

vláknina 0 g

bílkoviny 0,1 g

sůl 0 g

Oblíbený a kvalitní kousek získáte také tady a teď na našem webu ve známé kategorii jedlý papír na dort! Máme pro vás unikátní zboží z této oblíbené kategorie za parádní cenu. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce však také další skvělé produkty od dodavatele Hospodynkam.cz. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka Hospodynkam.cz prodává velmi kvalitní výrobky za rozumné peníze!

Tento levný výrobek Jedlý papír Sněhulák mini obrázky 30ks od známého předního výrobce Hospodynkam.cz je dostupný aktuálně na webu za mimořádně nízkou cenu. Zrovna nyní za cenu 48 Kč.