Jedlý papír Vánoční sob mini obrázky 30ks

Jedlý papír Vánoční sob mini obrázky 30ks Jedlé kulaté mini obrázky na tenké oplatce s motivem soba s nápisem Veselé Vánoce.... více informací »
Jedlý papír Vánoční sob mini
Jedlý papír Vánoční sob mini obrázky 30ks Jedlé kulaté mini obrázky na tenké oplatce s motivem soba s nápisem Veselé Vánoce....

Jedlý papír Vánoční sob mini obrázky 30ks

Jedlé kulaté mini obrázky na tenké oplatce s motivem soba s nápisem Veselé Vánoce. Oplatkové dekorace jsou ideální pro finální zdobení vánočního cukroví, či vánočních moučníků a dortů.

Průměr obrázku: 3,3 cm

Motiv: barevný sob s nápisem Veselé Vánoce

Počet kusů v balení: 30 ks (baleno v kelímku)

 

Složení: bramborový škrob, voda, olivový olej, maltodextrin, zvlhčující látka E422, barvivo (E102, E110, E122, E133, E151),  regulátor kyselosti E330.

Upozornění: barvivo E102, E110, E122, může negativně ovlivnit pozornost a aktivitu dětí.

 

 

Naše doporučení pro práci s papírem:

papír se pokládá na již hotový dort, jehož vrchní díl se potře tenkou vrstvou nejlépe světlého krému, popř. speciálním gelem na jedlý papír, na ni položíme papír, uhladíme, potřeme znovu gelem na jedlý papír, aby se zvýraznily barvy na obrázku. Pozor na želatinu a některé druhy marmelád, ty se pod jedlý papír nehodí, protože mají hodně vody, a tím by se mohl papír na dortu zvlnit nebo rozpíjet. Nehodí se ani použití tmavého krému, ten by pod papírem prosvítal. Papír se přikládá na dort minimálně 3 hodiny před konzumací, aby stačil změknout.

 

Výživové hodnoty na 100g výrobku:

energetická hodnota  1590,2 kJ / 375,2 kcal

tuky  3,6 g / z toho nasycené mastné kyseliny 0,5 g

sacharidy 85,6 g / z toho cukry 0,1 g

vláknina 0 g

bílkoviny  0,1 g

sůl 0 g

Tento designový produkt Jedlý papír Vánoční sob mini obrázky 30ks od populárního výrobce Hospodynkam.cz jednoduše můžete pořídit momentálně v naši nabídce napořád výhodně! Akční cena 48 Kč.