Fitkoření.cz - koření z celého světa

Jedlý papír Velikonoční kuřátka (mini obrázky)

Tento vynikající výrobek Jedlý papír Velikonoční kuřátka (mini obrázky) od společnosti se zárukou kvality Hospodynkam.cz jednoduše můžete sehnat tady teď právě za rozumné peníze. Nyní zakoupíte za 90 Kč.
Jedlý papír Velikonoční kuřátka
Popis produktu

Jedlý papír Velikonoční kuřátka (mini obrázky)

Jedlá oplatka na minizákusky a muffiny s motivem velikonočních kuřátek u košíku s kraslicemi. Jednotlivé obrázky je nutné nejdříve vystřihnout, a poté nalepit na zákusek.

Průměr obrázku: 4,5 cm

Počet obrázků na stránce: 20 ks

Motiv: velikonoční kuřátka s kraslicemi

Složení:

– jedlý papír: kukuřičný škrob, modifikovaný bramborový škrob, barvivo E171, slunečnicový lecitin

– potravinářské barvivo: voda, E1520, glycerol E422, barvivo (E133, E151, E110, E102, E122), regulátor kyselosti (kyselina citrónová E330). Upozornění: barvivo E110, E129, E102, E122  může nepříznivě ovlivnit pozornost a aktivitu dětí.

 

Naše doporučení pro práci s papírem:

Obrázek si vystřihneme nůžkami. Jedlý papír se pokládá na již hotový dort, jehož vrchní díl se potře tenkou vrstvou nejlépe světlého máslového krému (či bílé čokoládové ganáže), popř. speciálním gelem na jedlý obrázek, na ni položíme papír, uhladíme, potřeme opět gelem na jedlý papír, aby se zvýraznily barvy na obrázku.

Pokud nepoužijeme gel na jedlý papír, je nutné okraje obrázku zatěžkat buď krémem, či cukrářským sypáním. Je to proto, aby se nám obrázek při měknutí nezvlnil.

Pozor na želatinu a některé druhy marmelád, ty se pod jedlý papír nehodí, protože mají hodně vody, a tím by se mohl papír na dortu zvlnit nebo rozpíjet. Nehodí se ani použití tmavého krému, ten by pod papírem prosvítal. Papír se přikládá na dort minimálně 3 hodiny před konzumací, aby stačil změknout.

jedlý papír výživové hodnoty