Fitkoření.cz - koření z celého světa

Jedlý papír Zamilovaní ptáčci (mini obrázky)

Nejprodávanější produkt Jedlý papír Zamilovaní ptáčci (mini obrázky) od známé společnosti Hospodynkam.cz snadno můžete pořídit aktuálně za super peníze. Nyní lze objednat jen za 90 Kč.
Jedlý papír Zamilovaní ptáčci

Jedlý papír Čarodějnice (mini obrázky)

Jedlá oplatka na minizákusky a muffiny s motivem siluety čarodějnice na koštěti. Ideální pro zdobení cupcaků pro oslavy při pálení čarodějnic.

Jednotlivé obrázky je nutné nejdříve vystřihnout, a poté nalepit na zákusek.

 

Průměr obrázku: 4,5 cm

Počet obrázků na stránce: 20 ks

Motiv: černá silueta čarodějnice

Složení:

– jedlý papír: kukuřičný škrob, modifikovaný bramborový škrob, barvivo E171, slunečnicový lecitin

– potravinářské barvivo: voda, E1520, glycerol E422, barvivo (E133, E151, E110, E102, E122), regulátor kyselosti (kyselina citrónová E330). Upozornění: barvivo E110, E129, E102, E122  může nepříznivě ovlivnit pozornost a aktivitu dětí.

 

Naše doporučení pro práci s papírem:

Obrázek si vystřihneme nůžkami. Jedlý papír se pokládá na již hotový dort, jehož vrchní díl se potře tenkou vrstvou nejlépe světlého máslového krému (či bílé čokoládové ganáže), popř. speciálním gelem na jedlý obrázek, na ni položíme papír, uhladíme, potřeme opět gelem na jedlý papír, aby se zvýraznily barvy na obrázku.

Pokud nepoužijeme gel na jedlý papír, je nutné okraje obrázku zatěžkat buď krémem, či cukrářským sypáním. Je to proto, aby se nám obrázek při měknutí nezvlnil.

Pozor na želatinu a některé druhy marmelád, ty se pod jedlý papír nehodí, protože mají hodně vody, a tím by se mohl papír na dortu zvlnit nebo rozpíjet. Nehodí se ani použití tmavého krému, ten by pod papírem prosvítal. Papír se přikládá na dort minimálně 3 hodiny před konzumací, aby stačil změknout.

jedlý papír výživové hodnoty