Fitkoření.cz - koření z celého světa

Jumbo brčka 150ks

Velmi prodávaný produkt Jumbo brčka 150ks od populárního výrobce Hospodynkam.cz jde sehnat aktuálně na webu za výhodnou cenu! V akci za cenu 59 Kč.
EAN: 8594208670056
Jumbo brčka 150ks

Ekologický a bezpečný materiál

JUMBO brčka jsou vyrobena z polypropylenu a TRITAN Copolyesteru, které jsou známé svou pevností a odolností. Oba materiály jsou 100% recyklovatelné a neobsahují BPA, což eliminuje riziko uvolňování škodlivých sloučenin do nápojů. Bezpečnost a zdraví uživatelů je tak plně zaručena i při opakovaném použití.

Všestrannost a odolnost

Díky své silné a rovné struktuře jsou JUMBO brčka ideální pro konzumaci hustých nápojů jako jsou smoothie, ledová tříšť, milkshake a další. Své uplatnění najdou nejen v kuchyni při přípravě a podávání nápojů, ale také jako praktické pomocníky v cukrářství, kde mohou sloužit k vyztužení dortů.

Odolnost v myčce nádobí

Unikátní vlastností těchto brček je jejich schopnost odolat až 125 mycím cyklům v myčce nádobí podle normy EN 12875-1:2005. Tato vlastnost z nich činí ideálního partnera pro bary, kavárny a restaurace, které hledají trvalé řešení pro své podnikání bez nutnosti neustálé obnovy zásob jednorázových brček.

JUMBO brčka představují praktickou, ekonomickou a především ekologickou alternativu k běžně používaným jednorázovým plastovým brčkům. S tímto produktem můžete snížit svůj ekologický otisk, zatímco si stále užíváte pohodlí a praktičnost, které brčka nabízejí. Je to ideální volba pro ty, kdo hledají odolné, bezpečné a opakovaně použitelné řešení pro svoje nápoje a gastronomické potřeby.

Bezpečnost potravin: brčka jsou v souladu s evropskými předpisy EU č. 1935/2004 a EU č. 10/2011 (ve znění pozdějších předpisů) pro výrobky, které přicházejí do styku s potravinami, a jsou proto schváleny pro přímý styk s potravinami.

 

Další dobroty z kategorie Potřeby pro hostinu