Fitkoření.cz - koření z celého světa

Kapr

Ve slevě tento výrobek Kapr od společnosti s výborným jménem Koření Králů můžete nakoupit nyní za báječnou cenu! Produkt nakoupíte teď u nás za 240 Kč.
EAN: 8595666245480
Kapr 350 g

Kapr

balení
obsah
cena
cena za 100 g

malý sáček
35 g
27 Kč
77.1 Kč

malá kořenka
45 g
48 Kč
106.7 Kč

velký sáček 
350 g
200 Kč
57.1 Kč

velká kořenka
350 g
240 Kč
68.6 Kč

kilogram
1000 g
300 Kč
30.0 Kč

Směs koření na tradiční přípravu kapra, lína, sumce nebo podobné sladkovodní ryby. Koření na kapra můžeme použít při přírodní úpravě nebo při smažení. Kombinace koriandru, kmínu a česneku je však výborná i na pokrmy z hub nebo zeleniny.
Při smažení kapra můžeme použít koření přímo na maso, tak přidat při do mouky, ve které maso obalíme. Maso získá křupavou kůrčičku a při smažení méně prská protože se vlhkost z masa neuvolňuje do horkého oleje.
Směs koření na kapra můžeme použít i při grilování kapra v létě na grilu. Tady je ideální připravit jednoduchou marinádu z rozpuštěného másla, citronové šťávy, koření na kapra. Filety z kapra osolíme, opepříme, dáme na gril a dvakrát, třikrát potřeme marinádou.

Složení: česnek, kmín, sůl (15%), koriandr, paprika, pepř, kurkuma, pomerančová kůra, rozmarýn.

Sáčky
Sáčky se zipem umožňující opakované vzduchotěsné uzavření. Jsou vyrobené z třívrstvého materiálu podobné konstrukce jako nápojové kartony a zaručují zachování kvality po celou dobu minimální trvanlivosti.

Kořenky
Kořenky jsou vyrobeny z kvalitního plastu (PET) vyvinutého speciálně pro uskladnění koření (dokáže pohltit 90% UV záření). PET je moderní materiál, který v čím dál větší míře nahrazuje tradiční sklo. Oproti sklu má značné výhody: je nerozbitný, lehčí, levnější a přitom si zachovává důležité vlastnosti jako chemická netečnost, krystalická čistota a neprodyšnost.