Fitkoření.cz - koření z celého světa

Kuře pro děti

Velmi prodávaný produkt Kuře pro děti od společnosti Koření Králů můžete dostat právě dnes za výhodné peníze! Právě nyní za skvělou cenu 240 Kč.
EAN: 8595666245459
Kuře pro děti 300

Kuře pro děti

balení
obsah
cena
cena za 100 g

malý sáček
30 g
28 Kč
93.3 Kč

malá kořenka
40 g
50 Kč
125.0 Kč

velký sáček 
300 g
200 Kč
66.7 Kč

velká kořenka
300 g
240 Kč
80.0 Kč

kilogram
1000 g
370 Kč
37.0 Kč

Jemná směs bez soli a glutamanu připravená speciálně pro děti a pro dietní přípravu jídel. Kořenící směs je vhodná nejen na kuřecí maso, ale i do omáček nebo pomazánek. Vařit pro děti je nevděčná práce. Většinou balancujeme mezi tím, co bychom CHTĚLI aby děti jedli, a tím, co děti snědí. Protože sami máme děti, připravili jsme směs na kuřecí nebo krůtí maso, které je skvělé na grilování nebo pečení. Koření pro děti je připravené z čistých surovin bez přídavku soli, glutamanu nebo jiných aditiv. Samozřejmostí je, že koření neobsahuje pepř, chilli nebo pálivou papriku.

Složení: paprika, cibule, česnek, rajčata, petržel, kmín, HOŘČICE.

Krásně křupavé a aromatické nugetky. A hlavně zdravější verze smažených kuřecích kousků. Kuřecí maso je obalené v kukuřičných lupínkách a pečené v troubě.

Sáčky
Sáčky se zipem umožňující opakované vzduchotěsné uzavření. Jsou vyrobené z třívrstvého materiálu podobné konstrukce jako nápojové kartony a zaručují zachování kvality po celou dobu minimální trvanlivosti.

Kořenky
Kořenky jsou vyrobeny z kvalitního plastu (PET) vyvinutého speciálně pro uskladnění koření (dokáže pohltit 90% UV záření). PET je moderní materiál, který v čím dál větší míře nahrazuje tradiční sklo. Oproti sklu má značné výhody: je nerozbitný, lehčí, levnější a přitom si zachovává důležité vlastnosti jako chemická netečnost, krystalická čistota a neprodyšnost.