Fitkoření.cz - koření z celého světa

Likérová špička 18/26mm

Oblíbený a akční produkt Likérová špička 18/26mm od společnosti s dlouholetou tradicí Hospodynkam.cz snadno můžete získat momentálně na webu ve slevě! Akční ceny již od 310 Kč.
Likérová špička 18/26mm

 

Rozměr špičky

Celková délka: 6,5 cm

Dolní průměr: 4,6 cm

Horní vnější průměr: 2,6 cm

Horní vnitřní průměr 1,8 cm

Materiál: pocínovaný potravinářský plech (není vhodný do myčky nádobí)

 

Pracovní postup:

aby se dílo povedlo, musíme mít ještě jednu pomůcku, kterou je nutné dokoupit, a to zdobící sáček. Můžeme zvolit přímo sáček šitý na míru této špičce anebo zvolíme jednorázový sáček, u kterého si odstřihneme spodní špičku podle průměru likérové špičky. Vždy dbáme na to, aby dírka, která je z boku likérové špičky, vykukovala ven ze sáčku

Takto připravený sáček naplníme krémem pro přípravu likérových špiček a otočením horní části zafixujeme krém v sáčku. Připravíme si klasické dětské piškoty, případně domácí upečené piškoty a na každý piškot naneseme libovolně vysokou vrstvu krému. Špičku přiložíme na piškot a jemným tlakem ruky na sáček vytlačíme krém za postupného zvedání ruky do výšky. Vznikne nám korpus s otvorem pro naplnění vnitřní náplní. Před plněním náplní doporučujeme korpusy řádně vychladit v chladničce, aby se nebortily. Po naplnění můžeme zvolit libovolnou řezanou špičku a celý zákusek uzavřeme ozdobným koncem opět z krému na korpus. Necháme řádně vychladit a pak už jen namáčíme v rozpuštěné čokoládové polevě naředěné tukem (kakaovým máslem) – poleva musí být spíš řidší, aby se špičky snáze namáčely.

 
Další dobroty z kategorie Likérové špičky, špičky na sněhové pusinky