Fitkoření.cz - koření z celého světa

Nasi goreng

Oblíbený a kvalitní produkt Nasi goreng od výrobce s mnohaletou tradicí Koření Králů snadno můžete najít tady a teď za zcela nejnižší cenu. Nyní za 520 Kč.
EAN: 8595666295171
Nasi goreng 1

Nasi goreng

balení
obsah
cena
cena za 100 g

malý sáček
20 g
29 Kč
145.0 Kč

malá kořenka
25 g
50 Kč
200.0 Kč

velký sáček 
200 g
210 Kč
105.0 Kč

velká kořenka
200 g
250 Kč
125.0 Kč

kilogram
1000 g
500 Kč
50.0 Kč

Složení: cibule, pórek, česnek, kurkuma, zázvor, chilli.
Aromatická směs křupavé cibule s kořením se používá do rýže, rizot, nebo těstovin. Výborná je i do bramborové kaše, zapečených brambor nebo dušené zeleniny.             
Nasi goreng je jídlo známé z Indonésie, Thajska, Sri Lanky a dalších oblastí jihovýchodní Asie. Nejčastěji se překládá jako smažená rýže doplněná masem a zeleninou. Na skvělou smaženou rýži potřebujeme uvařenou rýži, která by měla být vychladlá (chladná rýže se už nelepí a lépe se spojí o statními surovinami). Na pánvi rozehřejeme olej a opečeme v něm kousky masa (kuřecí, vepřové, ryby, krevety…). K opečenému masu přidáme rýži a zeleninu a rychle prohřejeme. Na závěr dáme do horké rýže vajíčko a krátce opečeme, aby se vajíčko srazilo.

Sáčky
Sáčky se zipem umožňující opakované vzduchotěsné uzavření. Jsou vyrobené z třívrstvého materiálu podobné konstrukce jako nápojové kartony a zaručují zachování kvality po celou dobu minimální trvanlivosti.

Kořenky
Kořenky jsou vyrobeny z kvalitního plastu (PET) vyvinutého speciálně pro uskladnění koření (dokáže pohltit 90% UV záření). PET je moderní materiál, který v čím dál větší míře nahrazuje tradiční sklo. Oproti sklu má značné výhody: je nerozbitný, lehčí, levnější a přitom si zachovává důležité vlastnosti jako chemická netečnost, krystalická čistota a neprodyšnost.