Nerezové vykrajovátko Tyranosaurus

Nerezové vykrajovátko Tyranosaurus český výrobek Vykrajovačka na cukroví a sušenky ve tvaru pravěkého Tyranosaura. Vykrajovátko... více informací »
Nerezové vykrajovátko Tyranosaurus
Nerezové vykrajovátko Tyranosaurus český výrobek Vykrajovačka na cukroví a sušenky ve tvaru pravěkého Tyranosaura. Vykrajovátko...

Nerezové vykrajovátko Tyranosaurus

český výrobek

Vykrajovačka na cukroví a sušenky ve tvaru pravěkého Tyranosaura. Vykrajovátko lze použít také na vykrajování z marcipánu.

Rozměry: délka 10,5 cm, výška 6,3 cm

Materiál: nerez

 

Recept pro inspiraci:

Pískové cukroví

Suroviny:

250 g hladké mouky, 250 g škrobu, 250 g cukru, 250 g másla, 2 celá vejce, 1 prášek do pečiva, šťáva a kůra z jednoho citronu

Postup:

Vypracujeme těsto, zabalíme do potravinářské fólie a uložíme přes noc do chladničky. Těsto vyválíme na tenký plát a vykrajujeme tvary, pečeme do růžova při cca 180°C – 8 minut. Plníme džemem, krémem.

Povedený produkt dostanete ještě tady a teď na našich stránkách v kategorii vykrajovátka zvířátka! Připravili jsme ještě ostatní produkty ve zmíněné sekci za výprodejovou cenu! Přední dodavatel Hospodynkam.cz dlouhodobě poskytuje top zboží ! Udělejte radost sami sobě!

Často hledaný kousek Nerezové vykrajovátko Tyranosaurus od top značky Hospodynkam.cz lze získat tady za parádní cenu. Teď v akci 25 Kč.