Ochucovací pasta karamel 100g

Ochucovací pasta karamel 100g Pastovité aroma na přírodní bázi, určené k ochucení všech druhů potravinářských hmot (těsta,... více informací »
Ochucovací pasta karamel 100g
Ochucovací pasta karamel 100g Pastovité aroma na přírodní bázi, určené k ochucení všech druhů potravinářských hmot (těsta,...

Ochucovací pasta karamel 100g

Pastovité aroma na přírodní bázi, určené k ochucení všech druhů potravinářských hmot (těsta, šlehačky, pudinky, krémy, aj.).

Použití: 3-5% na celkovou hmotnost hmoty. Lehce vmíchat do konečné hmoty. Např: na 1kg šlehačky použijte 40-60 g pasty (lehce vmíchejte do ušlehané šlehačky).

Složení: aromatizované části – přírodní aromatizované substance, aromatizované substance, glukózový sirup, cukr, karamelový sirup, voda, barvivo E150c,  maltodextrin, sušené plnotučné mléko, káva (kofein).

Skladování v chladu, do 25°C

compound karamel

 

Upozornění:

ochucovací pastu posíláme na vlastní riziko zákazníka. Jelikož se jedná o tekutinu, přepravce ji nezahrnuje do případné reklamace. I přes důkladné balení může dojít během přepravy ke zkáze, na kterou nelze uplatnit reklamaci. Děkujeme za pochopení.

Tento vynikající produkt Ochucovací pasta karamel 100g od kvalitní značky Hospodynkam.cz pohodlně nakoupíte právě teď u nás za super peníze! Teď v akci 53 Kč.