Ochucovací pasta vlašský ořech s kousky 100g

Ochucovací pasta vlašský ořech s kousky 100g 100% přírodní produkt Čistě přírodní ochucovací pasta s kousky vlašských... více informací »
Ochucovací pasta vlašský ořech
Ochucovací pasta vlašský ořech s kousky 100g 100% přírodní produkt Čistě přírodní ochucovací pasta s kousky vlašských...

Ochucovací pasta vlašský ořech s kousky 100g

100% přírodní produkt

Čistě přírodní ochucovací pasta s kousky vlašských ořechů je určena k ochucení hotových krémů, šlehaček, zmrzliny. Lze jí také ochutit korpus (vmíchá se k surovinám před pečením).

Pasta neobsahuje umělá barviva ani aroma, proto má vynikající, čistou chuť.

Použití: 4-6% na celkovou hmotnost hmoty (cca 40-60 g pasty na 1 kg krému). Lehce vmíchat do konečné hmoty. Např: na 1kg šlehačky použijte cca 50 g pasty (lehce vmíchejte do ušlehané šlehačky).

 

Složení: vlašskoořechová pasta a vlašské ořechy 37%, glukózo-fruktózový sirup (kukuřice, pšenice), cukr, voda, barvivo (karamel E150a), alkohol, přírodní aroma. Neobsahuje GMO.

Skladování v suchu, do 24°C

Balení: 100 g

 

Výživové hodnoty na 100g výrobku:

energetická hodnota  1904 kJ / 456 kcal

tuky  25 g / z toho nasycené mastné kyseliny 2 g

sacharidy 51 g / z toho cukry 42 g

vláknina 1,6 g

bílkoviny  3 g

sůl 0 g

 

Upozornění:

ochucovací pastu posíláme na vlastní riziko zákazníka. Jelikož se jedná o tekutinu, přepravce ji nezahrnuje do případné reklamace. I přes důkladné balení může dojít během přepravy ke zkáze, na kterou nelze uplatnit reklamaci. Děkujeme za pochopení.


Oblíbený a akční kus Ochucovací pasta vlašský ořech s kousky 100g máte možnost dostat bezprostředně na stránkách v oblíbené kategorii ochucovací pasty! Máme pro vás oblíbené produkty z této populární kategorie za extra cenu! V očích zákazníků populární výrobce Hospodynkam.cz pro své zákazníky nabízí špičkové výrobky za překvapivě výhodnou cenu! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více. U nás najdete další skvělé produkty od dodavatele Hospodynkam.cz. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní kus Ochucovací pasta vlašský ořech s kousky 100g od kvalitní společnosti Hospodynkam.cz snadno najdete tady a teď ve výhodné akci. Aktuálně stojí u nás 116 Kč.