Olej ve spreji Trennspray 500ml

Olej ve spreji Trennspray 500ml 100% přírodní produkt Olej ve spreji na pečení Protipřilnavý olej ve spreji do kuchyně pro... více informací »
Olej ve spreji Trennspray
115 Kč
Ověřit dostupnost
Olej ve spreji Trennspray 500ml 100% přírodní produkt Olej ve spreji na pečení Protipřilnavý olej ve spreji do kuchyně pro...

Olej ve spreji Trennspray 500ml

100% přírodní produkt

Olej ve spreji na pečení

Protipřilnavý olej ve spreji do kuchyně pro zdravější pečení a smažení. Olej je určen jako náhrada tuku při vymazávání pečících plechů, pekáčů a dortových forem.

 

Návod k použití: před aplikací je nutné nádobku protřepat, poté rovnoměrně nastříkat na pečící plech ve vzdálenosti 25-30 cm v tenké vrstvě.

 

Složení: rafinovaný řepkový olej, karnaubský vosk E903, slunečnicový lecitin E322, hnací plyn (propan, butan, isobutan).

Výhody: neobsahuje konzervační látky ani pryskyřici, není vyroben z geneticky modifikovaných surovin,  obsahuje pouze řepkový olej, je vhodný pro vegetariány a vegany. Při aplikaci nemlží, je bez zápachu.

 

Obsah: 500 ml

Tento unikátní kousek Olej ve spreji Trennspray 500ml od značky Hospodynkam.cz lze sehnat v aktuální nabídce za mimořádně nízkou cenu. V akci od 115 Kč.