Orion Dortový ráfek kruh vysoký, pr. 16-30cm

Kvalitní a žádaný produkt Orion Dortový ráfek kruh vysoký, pr. 16-30cm od společnosti s výborným jménem Hospodynkam.cz máte možnost najít v naší internetové nabídce za super peníze! Výhodně za super cenu 349 Kč. EAN: 8592381180669
Orion Dortový ráfek kruh
349 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Orion Dortový ráfek kruh vysoký, pr. 16-30cm

Hledáte formu na dort s vysokým okrajem, která je univerzální a působivá? Pak už nehledejte nic jiného, než dortovou formu Orion. Tato dortová forma o průměru 16-30 cm je ideální pro pečení velkých dávek lahodných dobrot a díky nastavitelnému průměru ji můžete udělat tak vysokou nebo širokou, jak se vám zlíbí. Navíc extra hloubka zajistí, že vaše dorty budou vždy krásně kulaté a rovnoměrné. Ať už plánujete speciální oslavu, nebo chcete jen připravit pravidelnou dávku, kruhová forma na dorty Orion je ideální volbou!

Její výhodou je variabilita, kdy můžeme nastavit libovolný průměr korpusu od 16 do 30 cm a také hloubka – ráfek je hluboký 14,5 cm.

Upéci tak můžeme korpus na vícepatrový dort.

Orion Dortový ráfek kruh vysoký, pr. 16-30cm

Hloubka formy: 14,5 cm

Průměr formy: libovolný 16 – 30 cm (uvnitř s číselnou stupnicí)

Materiál: nerez (doporučeno ruční mytí)

Rady pro začátečníky: aby těsto z ráfku nevytékalo ven, je nutné vyložit dno ráfku pečícím papírem a zvolit hustou konzistenci těsta – ideálně piškot.