Fitkoření.cz - koření z celého světa

Pasta pomodoro

Kvalitní výrobek Pasta pomodoro originál od výrobce Koření Králů lze nakoupit tady teď právě za báječnou cenu! Cenově vychází na 48 Kč.
EAN: 8595666225185
Pasta pomodoro 30

Pasta pomodoro

balení
obsah
cena
cena za 100 g

malý sáček
20 g
27 Kč
135.0 Kč

malá kořenka
30 g
48 Kč
160.0 Kč

velký sáček 
200 g
180 Kč
90.0 Kč

velká kořenka
200 g
220 Kč
110.0 Kč

kilogram
1000 g
370 Kč
37.0 Kč

Složení: rajče, sůl (15%), petržel, bazalka, česnek, cibule, citron, pepř, chilli.   
Směs koření se sušenými rajčaty na těstoviny, saláty a pizzu. Rychlou omáčku na těstoviny připravíme ze zakysané smetany, nastrouhané nivy a 1 lžíce této směsi koření. Vše promícháme a rozehřejeme v mikrovlnné troubě.
Koření pasta pomodoro je výborné do rajčatových nebo zeleninových omáček k těstovinám nebo bramborovým nokům. Bylinky v kombinaci se sušenými rajčaty se skvěle hodí do masové směsi na lasagne nebo i do masových kuliček, podávaných s rajčatovou omáčkou a špagetami. Výborné rajčatové sugo na přípravu pizzy připravíme rozmícháním lžíce koření do pasírovaných rajčat. Ideální jsou čistá rajčata (pasírovaná nebo krájená) a vyhnout se kečupu nebo podobné ochucené omáčce.

Sáčky
Sáčky se zipem umožňující opakované vzduchotěsné uzavření. Jsou vyrobené z třívrstvého materiálu podobné konstrukce jako nápojové kartony a zaručují zachování kvality po celou dobu minimální trvanlivosti.

Kořenky
Kořenky jsou vyrobeny z kvalitního plastu (PET) vyvinutého speciálně pro uskladnění koření (dokáže pohltit 90% UV záření). PET je moderní materiál, který v čím dál větší míře nahrazuje tradiční sklo. Oproti sklu má značné výhody: je nerozbitný, lehčí, levnější a přitom si zachovává důležité vlastnosti jako chemická netečnost, krystalická čistota a neprodyšnost.