Pístový vypichovač motorka

Pístový vypichovač motorka Cukrářská pomůcka slouží k vytlačování vzoru do potahovací hmoty, či těsta. Vytvořit si tak... více informací »
Pístový vypichovač motorka
Pístový vypichovač motorka Cukrářská pomůcka slouží k vytlačování vzoru do potahovací hmoty, či těsta. Vytvořit si tak...

Pístový vypichovač motorka

Cukrářská pomůcka slouží k vytlačování vzoru do potahovací hmoty, či těsta. Vytvořit si tak můžeme marcipánovou ozdobu, či upéci sušenku a následně dozdobit královskou glazurou.

Kvalitní německý výrobek firmy Städter určený pro styk s potravinami.

Vypichovač funguje na principu pístu s pružinou, kdy se vykrajovač vtlačí do vyválené hmoty a pomocí pístu se do hmoty vryje také reliéf. Následně se uvolní tlak a vykrajovač se zvedne a pístem pomalu vytlačí hotový vzor ven.

 

Rozměr: výška 5,5 cm, šířka 8 cm

Motiv: motorka na motokros

motorka

Výjimečný výrobek je dostupný právě tady u nás umístěný v sekci ostatní motivy. Vyberte si akční výrobky ve zmiňované kategorii za výhodné peníze. Populární značka Hospodynkam.cz představuje špičkové výrobky. za super peníze. To není všechno, u nás toho najdete mnohem více! U nás najdete další vybrané kousky od značky Hospodynkam.cz. Najdete je níže na této stránce.

Tento vynikající produkt Pístový vypichovač motorka od skvělé značky Hospodynkam.cz pohodlně nakoupíte právě teď za skvělou cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 63 Kč.