Fitkoření.cz - koření z celého světa

Pizza

Hodně žádaný kus Pizza od výrobce Koření Králů máte možnost dostat na našich stránkách nyní za nejnižší cenu! Právě teď jen za 210 Kč.
EAN: 8595666245213
Pizza 150 g

Pizza

balení
obsah
cena
cena za 100 g

malý sáček
15 g
25 Kč
166.7 Kč

malá kořenka
20 g
43 Kč
215.0 Kč

velký sáček 
150 g
170 Kč
113.3 Kč

velká kořenka
150 g
210 Kč
140.0 Kč

kilogram
1000 g
400 Kč
40.0 Kč

Složení: oregano, bazalka, česnek, paprika, cibule.
Bylinková směs koření na přípravu pizzy, těstovin nebo zeleninových salátů. Pizzu potřeme omáčkou připravenou z 1 lžíce směsi koření a 100 ml drcených rajčat.

Základem pizzy je tenké kynuté těsto. Na přípravu těsta nám stačí hladké mouka, kvasnice, špetka soli a olivový olej. Těsto necháme pomalu kynout, aby lepek (pšeničná bílkovina) nabobtnal a dodal těstu pružnost. Těsto vytáhneme a vyválíme do tenké placky a dáme na plech na pečící papír. Těsto potřeme rajčatovou omáčkou s kořením na pizzu a dáme suroviny podle chuti. Pizzu posypeme nejlépe strouhanou mozzarellou. Nepoužívejte prosím eidam, ten se sice rozteče, ale při chladnutí získá konzistenci ne nepodobnou žvýkačce.
Troubu rozpalte na nejvyšší teplotu, co trouba dokáže a nechte tam jeden plech. Pizzu připravenou k pečení opatrně přetáhněte na rozpálený plech a rychle pečte. Díky rozpálenému plechu, se pizza začne okamžitě péct zespoda (stejně jako v originální peci na pizzu) a upečení trvá 5-10 minut.

Sáčky
Sáčky se zipem umožňující opakované vzduchotěsné uzavření. Jsou vyrobené z třívrstvého materiálu podobné konstrukce jako nápojové kartony a zaručují zachování kvality po celou dobu minimální trvanlivosti.

Kořenky
Kořenky jsou vyrobeny z kvalitního plastu (PET) vyvinutého speciálně pro uskladnění koření (dokáže pohltit 90% UV záření). PET je moderní materiál, který v čím dál větší míře nahrazuje tradiční sklo. Oproti sklu má značné výhody: je nerozbitný, lehčí, levnější a přitom si zachovává důležité vlastnosti jako chemická netečnost, krystalická čistota a neprodyšnost.