Fitkoření.cz - koření z celého světa

Plod: Šípek plod řezaný 300g, 500g 1 ks: 500g

Velmi žádaný produkt Plod: Šípek plod řezaný 300g, 500g 1 ks: 500g od značky s dlouholetou tradicí Bylinca.cz máte možnost pořídit aktuálně na našich stránkách za báječnou cenu. Stojí teď u nás 210 Kč.
Plod: Šípek plod řezaný
Popis produktu

 NĚCO MÁLO O BYLINCE – ŠÍPEK PLOD

– Antioxidant

– Normální činnost močového měchýře a ledvin

– Normální trávení

– Přirozená obranyschopnost, imunitní systém

– Normální funkce dýchacího systému

– Normální stav kloubů

 

Výše uvedená tvrzení jsou citována z takzvaného seznamu doposud neposouzených zdravotních tvrzení podle článku 13.1 – tzv. „On hold“ seznam. Tento seznam je dostupný na stránkách SZPI:  https://www.szpi.gov.cz/clanek/voditka-k-problematice-zdravotnich-a-vyzivovych-tvrzeni.aspx – odkaz naspodu stránky

Příprava odvaru pro plody, semena, kořeny a kůry: 1 čajovou lžičku vsypte do studené vody (200 ml) a přiveďte k varu. Krátce povařte. V zakryté nádobě nechejte 15 odstát, poté sceďte. Pijte 1-2x denně. Nepřekračujte uvedené denní dávkování. Dobrou chuť!

Čaj se dá připravit z celých šípků i tak, že se celé plody namočí přes noc do studené vody a druhý den se ta samá voda ohřeje.

Skladujte v suchu, chladu a temnu.

Hmotnost: 300/500 gramů

Tip: Čaj je vždy vhodné přecedit přes plátno nebo papírový filtr, aby nám chloupky obsažené v šípku nedráždily sliznice.