Fitkoření.cz - koření z celého světa

PME Sametový sprej Brown

Kvalitní produkt PME Sametový sprej Brown od společnosti s předním postavením na trhu Hospodynkam.cz jednoduše naleznete momentálně na našich stránkách skutečně výhodně. Zrovna teď v akci za 192 Kč.
EAN: 5060543481778
PME Sametový sprej

PME Sametový sprej Brown

– vhodný pro vegetariány a vegany

– bezlepkový produkt

Čokoládová barva pro mražené, či hodně chladné cukrářské výrobky. Na dortu vytvoří sametový povrch, velice efektní a zdobné. Barva neobsahuje azobarviva (látky, které mohou nepříznivě ovlivnit pozornost a aktivitu dětí).

 

Návod k použití:

nádobku necháme minimálně 2 hodiny před použitím nahřát při teplotě okolo 25°C – je to z důvodu rozehřátí kakaového másla a jeho následné snadné aplikaci na stříkaný povrch. Takto nahřátou barvou pak důkladně protřepeme a můžeme nastříkat na povrch hodně studeného (lépe zmrzlého) dortu ve vzdálenosti 20 cm. Po použití je nutné vypláchnout trysku pod horkou vodou, aby se v ní neusazovalo kakaové máslo.

Upozornění: na dorty extrémně mražené (-40°C) barvu nelze aplikovat. vlivem extrémního zmražení barva k dortu nepřilne a odlupuje se. Lepší je tedy mít dort mírně zmražený, anebo jen hodně podchlazený.

 

Složení: 

pohonné látky (butan E943a, isobutan E943b, propan E944), kakaové máslo, barvivo E172

 

Obsah balení: 100 ml

Barva: hnědá

samet hnědý