PME Sametový sprej White

Hodně oblíbený kus PME Sametový sprej White od značky s tradicí a dobrou pověstí Hospodynkam.cz snadno získáte právě teď za skvělou cenu! Výhodně za cenu 192 Kč. EAN: 5060543481785
PME Sametový sprej White
192 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

PME Sametový sprej White

– vhodný pro vegetariány a vegany, certifikováno kosher a halal

– bezlepkový produkt

Čokoládová barva pro mražené, či hodně chladné cukrářské výrobky. Na dortu vytvoří sametový povrch, velice efektní a zdobné. Barva neobsahuje azobarviva (látky, které mohou nepříznivě ovlivnit pozornost a aktivitu dětí).

 

Návod k použití:

nádobku necháme minimálně 2 hodiny před použitím nahřát při teplotě okolo 25°C – je to z důvodu rozehřátí kakaového másla a jeho následné snadné aplikaci na stříkaný povrch. Takto nahřátou barvou pak důkladně protřepeme a můžeme nastříkat na povrch hodně studeného (lépe zmrzlého) dortu ve vzdálenosti 20 cm. Po použití je nutné vypláchnout trysku pod horkou vodou, aby se v ní neusazovalo kakaové máslo.

Upozornění: na dorty extrémně mražené (-40°C) barvu nelze aplikovat. vlivem extrémního zmražení barva k dortu nepřilne a odlupuje se. Lepší je tedy mít dort mírně zmražený, anebo jen hodně podchlazený.

 

Složení: 

pohonné látky (butan E943a, isobutan E943b, propan E944), kakaové máslo

 

Obsah balení: 100 ml

Barva: bílá

samet bílý