PME Tvořítko na čokoládové hoblinky

Hodně žádaný produkt PME Tvořítko na čokoládové hoblinky od společnosti s výborným jménem Hospodynkam.cz máte možnost nakoupit právě teď v nabídce za výhodnou cenu. Akční cena 268 Kč. EAN: 506543482652
PME Tvořítko na čokoládové
268 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

PME Tvořítko na čokoládové hoblinky

– praktické strouhátko na čokoládu

 

Zdobení cukrářských výrobků čokoládovými hoblinkami nebylo nikdy jednodušší.

Díky tvořítku s otočným struhadlem můžeme libovolně zdobit dorty, či muffiny čokoládovými hoblinkami, které si sami vytvoříme.

 

Jak na to?

Vybereme si jakoukoli čokoládu nebo polevu, a tu rozehřejeme (buď ve vodní lázni, nebo po 10 vteřinách v mikrovlnné troubě – vždy po 10 vteřinách promícháme). Takto rozpuštěnou čokoládu nalijeme do 4 dílné formy (je součástí balení) a necháme zatuhnout. Po zatuhnutí vyklopíme čokoládu z formy a vložíme do tvořítka, strouháme.

 

Náš tip: vytvořte si vícebarevné hobliny –

– zvolíme malé množství jakékoli barevné polevy (ne elastické polevy), kterou rozehřejeme a vlijeme do jednoho dílku 4 dílné formy. Opakujeme s dalšími polevami. Najednou můžeme připravit až 4 různé barvy a příchutě polev.

 

Balení obsahuje:

1x 4dílnou formu na tuhnutí čokolády, 1x tvořítko se strouhátkem (krycí víčko tvořítka, které je vidět v instruktážním videu, není součástí nabídky)

Materiál: plast

 

Pracovní postup

PME Tvořítko na čokoládové hoblinky obal tvoříko na hoblinky

Tvořítko na čokoládové hoblinky