Fitkoření.cz - koření z celého světa

Polévkové koření

Tento žádaný kus Polévkové koření od kvalitního výrobce Koření Králů můžete sehnat právě teď pořád výhodně. Produkt momentálně prodáváme za 50 Kč.
EAN: 8595666225611
Polévkové koření 40

Polévkové koření

balení
obsah
cena
cena za 100 g

malý sáček
30 g
30 Kč
100.0 Kč

malá kořenka
40 g
50 Kč
125.0 Kč

velký sáček 
300 g
200 Kč
66.7 Kč

velká kořenka
300 g
240 Kč
80.0 Kč

kilogram
1000 g
400 Kč
40.0 Kč

Složení: karotka, cibule, CELER, sůl (4,5%), česnek, zázvor, libeček, kurkuma, nové koření, cukr, bobkový list, pepř.
Směs sušené zeleniny a koření je skvělá nejen do polévek, ale i do omáček, zeleninových a těstovinových salátů nebo pomazánek. Polévkové koření je ideální do hustých polévek typu bramborová polévka, květáková polévka, gulášová polévka a podobně. Do čirých vývarů je lepší použít tradiční koření jako celý bobkový list, celý pepř nebo nové koření. Polévkové koření je namíchané z čistě přírodní zeleniny a koření, a proto se nerozpustí a vývary by zbytečně zakalil.
Do každé polévky (do vývarů i do hustých polévek) se hodí polévkové bylinky.

Sáčky
Sáčky se zipem umožňující opakované vzduchotěsné uzavření. Jsou vyrobené z třívrstvého materiálu podobné konstrukce jako nápojové kartony a zaručují zachování kvality po celou dobu minimální trvanlivosti.

Kořenky
Kořenky jsou vyrobeny z kvalitního plastu (PET) vyvinutého speciálně pro uskladnění koření (dokáže pohltit 90% UV záření). PET je moderní materiál, který v čím dál větší míře nahrazuje tradiční sklo. Oproti sklu má značné výhody: je nerozbitný, lehčí, levnější a přitom si zachovává důležité vlastnosti jako chemická netečnost, krystalická čistota a neprodyšnost.