Reproplast Formička na vosí hnízda 1ks Vyklepávací

Formička na přípravu včelích úlů (vosích hnízd) o průměru základny 3 cm a výšce 3,5 cm. Pracovní postup: Formičku naplníme... více informací »
Reproplast Formička na vosí hnízda
Formička na přípravu včelích úlů (vosích hnízd) o průměru základny 3 cm a výšce 3,5 cm. Pracovní postup: Formičku naplníme...

Formička na přípravu včelích úlů (vosích hnízd) o průměru základny 3 cm a výšce 3,5 cm.

Pracovní postup:

Formičku naplníme piškotovým těstem obaleným v moučkovém cukru. Vyhloubíme jamku pro náplň, vyklepneme. Poté naplníme náplní a přilepíme piškot.

 

Recept pro inspiraci:

Vosí hnízda
Těsto: 22 dkg moučkového cukru, 24 dkg rozemletých piškotů, 13,5 dkg másla, 3 lžíce kakaa, 4 lžíce rumu, 3 lžíce mléka, 1 sáček vanilkového cukru.
Náplň: 10 dkg másla, 1 lžíce rumu, 1 žloutek, 8 dkg moučkového cukru.


Kvalitní produkt je k sehnání aktuálně tady a teď na našem webu umístěný v kategorii formičky na plněné pečivo! Mrkněte na jiné kousky z této populární rubriky jednoduše online! Známý výrobce Hospodynkam.cz vám může nabídnout kvalitní výrobky ! Nakupujte, dokud je zboží sladem. To ale ovšem není všechno, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce ovšem další kvalitní zboží od dodavatele Hospodynkam.cz. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný produkt Reproplast Formička na vosí hnízda 1ks Vyklepávací od výrobce s dobrým jménem Hospodynkam.cz můžete sehnat právě teď v naší nabídce za nejnižší cenu! Výhodně za super cenu 14 Kč.