Reproplast Ruční spirálový turbošlehač

Ruční spirálový šlehač je určen k vyšlehání šlehačky do kávy, ledového mléka do pěny a k vyšlehání sněhu z bílků.... více informací »
Reproplast Ruční spirálový turbošlehač
152 Kč
Ověřit dostupnost
Ruční spirálový šlehač je určen k vyšlehání šlehačky do kávy, ledového mléka do pěny a k vyšlehání sněhu z bílků....

Ruční spirálový šlehač je určen k vyšlehání šlehačky do kávy, ledového mléka do pěny a k vyšlehání sněhu z bílků. Vyšlehat lze také palačinkové těsto, jíšku, či bešamel.

Postup: stlačováním rukojeti šlehače roztočíte šlehací hlavici.


Hodně žádaný produkt Reproplast Ruční spirálový turbošlehač lze zakoupit nyní na našich stránkách v oblíbené rubrice zdobička na dorty, šlehač! Pořiďte si ještě jiné produkty ve zmiňované sekci ve výprodejové akci! Tím ale naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více! U nás totiž najdete další vybrané kousky od značky Hospodynkam.cz. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka Hospodynkam.cz vám může nabídnout skvělý sortiment. za výborné peníze. Nakupujte výhoděn u nás!

Tento nejprodávanější kus Reproplast Ruční spirálový turbošlehač od dodavatele s dlouholetou historií Hospodynkam.cz jednoduše můžete získat právě teď u nás za báječnou cenu! Akční ceny od 152 Kč.