Fitkoření.cz - koření z celého světa

Reproplast Zdobička pro zdobení perníků

Unikátní kus Reproplast Zdobička pro zdobení perníků od oblíbené značky Hospodynkam.cz dostanete momentálně na našich stránkách pořád výhodně! Pouze nyní za 86 Kč.
EAN: 8594011951007
Reproplast Zdobička pro zdobení

Plastová zdobička pro zdobení vánočních perníčků.

 

Pracovní postup:

Z tuby – zdobičky sejměte uzavírací sponu (pastapres) a max. do 2/3 ji otevřeným koncem naplníte připravenou polevou. Tubu opět přihnete a uzavřete pastapresem. Zdobičkou pracujte jednou rukou jako tužkou. Jemným stlačováním tuby vytlačíte z trysky zdobící krém nebo polevu v tenkých linkách na upečené perníčky i jiné sladkosti. Dva hroty jsou již opatřeny otvorem o různém průměru, třetí hrot zvětšíte dle vlastní potřeby. V případě ucpání zdobící trysky pročistěte jehlou.Součástí balení je jedna tuba a 3 vyměnitelné zdobící hroty.

Recept pro inspiraci:

Bílková poleva
1 bílek, 140g moučkového cukru (2x prosátého), lžíce citronové štávy.

Bílek dáme do misky, přidáme prosátý cukr, citronovou šťávu a třeme, až je poleva lesklá a houstne. Je-li stále řídká, přidáme trochu cukru v opačném případě citronovou šťávu. (Doporučujeme používat umělý citronek).
VŽDY !  Hotovou polevu přeceďte ještě jednou přes jemné sítko,odstraníte  tak vlákna z bílku, která ucpávají trysku zdobičky

Další dobroty z kategorie Zdobička na dorty, šlehač