Fitkoření.cz - koření z celého světa

Roštěnky

Tento výjimečný produkt Roštěnky od dodavatele kvalitních produktů Koření Králů můžete sehnat momentálně v naši nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Výhodně za 190 Kč.
EAN: 8595666235559
Roštěnky 300 g

Roštěnky

balení
obsah
cena
cena za 100 g

malý sáček
30 g
27 Kč
90.0 Kč

malá kořenka
40 g
48 Kč
120.0 Kč

velký sáček 
300 g
190 Kč
63.3 Kč

velká kořenka
300 g
230 Kč
76.7 Kč

kilogram
1000 g
330 Kč
33.0 Kč

Složení: pepř, česnek, koriandr, paprika, kmín, sůl (12%), HOŘČICE, rozmarýn, zázvor.
Směs jemně mletého koření na přípravu roštěnek, španělských ptáčků nebo dušených hovězích plátků. Tuto ostřejší, aromatickou směs můžeme použít i na dochucení hnědých omáček, gulášů nebo polévek jako je zelňačka nebo gulášová polévka.
Klasickou roštěnou připravíme z hovězího masa nakrájeného přes vlákna asi na 2 cm plátky. Maso naklepeme, osolíme, okořeníme a obalíme v mouce. V hrnci rozpálíme olej a opečeme maso z obou stran. Maso dáme stranou a v hrnci opečeme cibuli, zalijeme vývarem nebo vodou a vložíme zpátky maso. Z masa se uvolní mouka a zahustí nám omáčku. Omáčka k roštěnkám by neměla mít příliš hustou konzistenci, lepší je hustota blízká výpeku z masa.

Sáčky
Sáčky se zipem umožňující opakované vzduchotěsné uzavření. Jsou vyrobené z třívrstvého materiálu podobné konstrukce jako nápojové kartony a zaručují zachování kvality po celou dobu minimální trvanlivosti.

Kořenky
Kořenky jsou vyrobeny z kvalitního plastu (PET) vyvinutého speciálně pro uskladnění koření (dokáže pohltit 90% UV záření). PET je moderní materiál, který v čím dál větší míře nahrazuje tradiční sklo. Oproti sklu má značné výhody: je nerozbitný, lehčí, levnější a přitom si zachovává důležité vlastnosti jako chemická netečnost, krystalická čistota a neprodyšnost.