Fitkoření.cz - koření z celého světa

Sada koření BBQ 4X

Hodně oblíbený produkt Sada koření BBQ 4X od skvělé a známé značky Koření Králů jde sehnat zrovna dnes za neuvěřitelně výhodnou cenu! Akční cena již od 160 Kč.
EAN: 8595666289132
Sada koření BBQ

Dárková sada koření BBQ 4X
malá dárková sada o rozměrech 17 x 11 x 4 cm je krásným malým dárkem pro všechny milovníky grilování a cestování. Krabička s originálním designem obsahuje všechny čtyři světové speciality na grilování.
Složení sady:
BBQ Karibik – koření na karibské barbecue jsme připravili z exotických surovin karibské kuchyně, a to pomeranče, manga, citronu, chilli, máty a mořské soli. Koření je krásně aromatické a voňavé po pomerančích a vločky nezralého manga mu dodávají typickou kyselou chuť.
BBQ Korea – koření na korejské barbecue jsme namíchali z tradičních surovin korejské kuchyně, a to chilli vloček (gochugaru), sezamu, česneku a nezbytné sojové omáčky.
BBQ Maroko – klíčem k autentické chuti marockého grilování je použití aromatického koření, jako je cumin, koriandr, muškátový ořech, skořice a pepř. A netradičními ingrediencemi jsou tady květy růží a ibišku.
BBQ Texas – koření na texaské barbecue jsme připravili na velmi neobvyklém základu, na kávě. Mletá, aromatická, pomalu pražená káva se překvapivě dobře hodí na pomalé grilování velkých kusů mas jako jsou žebírka, hovězí hrudí (brisket) nebo bůček.