Fitkoření.cz - koření z celého světa

Sada koření „Děkuji“

Velmi oblíbený produkt Sada koření "Děkuji" od výrobce s dobrým jménem Koření Králů lze získat tady v bezva akci! Zboží pořídíte teď u nás za 135 Kč.
EAN: 8595666289057
Sada koření "Děkuji"
Popis produktu

Dárková sada koření pro učitelky
„Děkuji“
malá dárková sada o rozměrech 17 x 11 x 4 cm je krásným malým dárkem na konec školního roku. Speciální dárková sada je připravená jako alternativní dárek na závěr roku místo klasické kytky. Krabička s originálním designem obsahuje sáček Grilované kuře se sezóní etiketou a další dva sáčky koření – Nasi goreng a Bylinkové brambory. Jsme jsme přpravili pro lehké letní vaření, na zeleninové a těstovinové saláty a na grilování.
Složení sady:
Grilované kuře – klasická směs koření na grilování a pečení kuřete. Koření je namíchané ze špičkové papriky, která dodá masu krásnou barvu i chuť.
Bylinkové brambory- bylinková směs koření se smaženou cibulkou je skvělá do bramborové kaše nebo do šťouchaných brambor. 
Nasi goreng – aromatická směs křupavé cibule s kořením se používá do rýže, rizot, nebo těstovin. Výborná je i do bramborové kaše, zapečených brambor nebo dušené zeleniny.