Fitkoření.cz - koření z celého světa

Sada koření „Děkuji“

Kvalitní a žádaný výrobek Sada koření "Děkuji" od značky Koření Králů jde sehnat tady za super peníze. Nyní nakoupíte za 135 Kč.
EAN: 8595666289071
Sada koření "Děkuji"

Dárková sada koření pro učitelky
„Děkuji“
malá dárková sada o rozměrech 17 x 11 x 4 cm je krásným malým dárkem na konec školního roku. Speciální dárková sada je připravená jako alternativní dárek na závěr roku místo klasické kytky. Krabička s originálním designem obsahuje sáček Hamburger se sezóní etiketou a další dva sáčky koření – Salátové bylinky a Aglio olio peperoncino. Jsme jsme přpravili pro lehké letní vaření, na zeleninové a těstovinové saláty a na grilování.
Složení sady:
Hamburger & mleté maso – na hrubo drcená směs koření bez soli se špetkou uzené papriky. Skvělá na hambugery z hovězího masa i na karbanátky, čevabčiči nebo třeba do sekané.
Aglio olio peperoncino – to výrazná česneková směs koření připravená na špagety. Směs můžeme prohřát na olivovém oleji a zamíchat do hotových těstovin. Výborně se hodí i na přípravu zapečených noků, lasagní nebo zapečené zeleniny.
Salátové bylinky – směs do zeleninových a těstovinových salátů. Výborně se hodí do zálivek s octa a oleje, nebo do jogurtových zálivek.