Fitkoření.cz - koření z celého světa

Sada koření „Kolem světa“

Kvalitní a velmi žádaný kus Sada koření "Kolem světa" s pečetí kvality od značky Koření Králů pohodlně získáte právě teď v nabídce za výhodnou cenu! Nyní za akční cenu 135 Kč.
EAN: 8595666289064
Sada koření "Kolem

Dárková sada koření
Kolem světa
malá dárková sada o rozměrech 17 x 11 x 4 cm je krásným malým dárkem. Krabička s originálním designem obsahuje sáček Xoco enchilada se sezóní etiketou a další dva sáčky – Adžika a Gyros. Dárková sada je určena pro všechny, kteří rádi cestují, zkouší nové věci, chutě a vůně
Složení sady:
Xoco enchilada – enchilada je mexický pokrm podobný italským lasagním. Jsou to tortillové placky naplněné směsí masa, zeleniny a fazolí, zalité kořeněnou rajčatovou omáčkou a zapečené se sýrem. Koření Xoco enchilada je skvělé nejen na přípravu této mexické speciality, ale i na přípravu fazolí, dušené zeleniny, nebo do mletého masa. 
Adžika – je klasická grilovací směs koření z Gruzie. Adžika je oblíbená také v Arménii a na celém Kavkazu. Ve zdejší kuchyni se používá na šašliky (masové jehly pečené na grilu). Na kuřecí nebo rybí maso, do mletých mas nebo do polévek. 
Gyros – je tradiční řecká směs koření na přípravu vepřového a skopového masa. Základem koření na gyros jsou bylinky petržel, tymián, rozmarýn a bazalka doplněné cibulí, česnekem a paprikou. V Řecku si můžete dát gyros nejčastěji připravený z vepřového nebo kuřecího masa a podávaný nejčastěji v chlebové placce s okurkovou zálivkou tzatziki a štědrou porcí čerstvé zeleniny.